Kahve Falında Kafası Olmayan Kadın Görmek

Kahve falında kafası olmayan kadın görmek, kendini bilmez bir insan yüzünden zor zamanlar atlatacağınıza yorumlanır. Bu kişinin sizi yanlış yönlendirmesi yüzünden hataya düşebilirsiniz. Belki önemli bir kararda aklınızı çelebilir. Karar verirken gerçekten de güvendiğiniz insanlara danışmanız çok daha faydalı olacaktır. Yoksa sizi yanıltıcı şeyler söyleyebilirler. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler yüzünden hatalar yapabilir, yanılabilirsiniz. Kendi hayatınıza odaklanırken, gerçekten size değer veren ve doğru kişilerle gelecek planlarınızı paylaşmanız hayırlı olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sırların açığa çıkarak zor günler geçireceğinizin habercisi olarak yorumlanır. Kötü niyetli bir akrabanız ile yaşayacağınız bir tartışma ile sırlarınızı ortaya dökebilir. Bu yüzden de hem kendinizi hemde çevrenize bol dedikodu malzemesi verebilirsiniz. Bu durumu toparlamakta ise bir hayli zorlanmanız olasıdır. Hayatın bir çok olumlu ve olumsuz olaylarını geride bırakmak için temkinli davranışlar sergilemenizde fayda vardır. Bazıları ile baş etmekte çok zorlanabilirsiniz. Hatta bazı durumlarda baş etmek ve yaşananlara katlanmakta oldukça fazla güç olabilir. Sabır gerektiren bir süreç atlayabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda tevekkül etmek en iyisidir. Ayrıca sorunlar ile yüzleşip tekrar etmemesi için ders alınması gerekebilir.

Falda kafası olmayan kadın görmek, yakın bir çevrenizde vaya değer verdiğiniz bir kadının psikolojik olarak rahatsızlık geçirdiği haberini alıp sizi üzecektir. Bu gibi durumlarda metanetli olup, hasta ziyaretinde bulunmak ve sevdiğinizi hissettirmekte fayda vardır. Eğer fincanın alt kısmında çıkmış ise size mesafe olarak uzak ve eski bir tanıdığınızın haberi olarakta değerlendirilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinde utanacağınız sırlarınızı kimse ile paylaşmamızda fayda vardır. Bunun yanı sıra gerçek dost olduğundan emin olmadığınız kişilere de fazla itibar etmemelisiniz. Güvendiğiniz taş baş yarabilir. Belki bazı akrabalarınız da sizin arkanızdan iş çeviriyor olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.