Kahve Falında Balık Kafası Görmek

Kahve falında balık kafası görmek, alacağınız haberler ile hüsrana uğrayacağınıza yorumlanır. Hayatınıza giren bir insan sizi çok yanıltabilir. Bu kişiyi çok iyi tanıdığınızı sansanız da aslında öyle olmadığını görebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı insanların sizi yanılgıya uğratması yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Belki özel hayatınızda da sevdiğiniz insanın yeni kötü huylarını görebilir veya yalanlarını yakalayabilirsiniz. Şu günlerde yaşanacak güven problemleri yüzünden zor günler atlatılabilir. Bu günlerde gerçek dostlarınızın fikir ve desteklerine ihtiyacınız olabilir. Hatta gerçek dostlarınız sayesinde size yalan söyleyen birinin foyası ortaya çıkabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yeni kısmetler elde edeceğiniz bir döneme gireceğinize de yorumlanır. Bazı falcılar bunu pozitif yorumlar. Uzun süredir üzerinde uğraştığınız bir işte nihayet başarıya ulaşabilirsiniz. Bu sayede emeğinizin karşılığında yüksek bir kazanç elde etmeniz mümkün olabilir. Yeni bir iş fırsatı veya kazanç kapısı aralamanız mümkün olabilir. Fal sahibi, birikimlerini doğru yönlendirebilir ve doğru yatırımlar yapabilir. Bazı yanlışları son dakika önleyebilirsiniz. Eğer akıllı yatırımlar yaparsanız geleceğiniz çok daha parlak ve refah dolu olabilir.

Falda balık kafası görmek, aynı zamanda çevrenizdeki kişilerin de yardımı ile giriştiğiniz işlerde başarı yakalayacağınıza yorumlanır. Ayrıca işlerinizi daha da büyüteceğinizi gösterir ve ticari hayatta da başarıyı simgeler. Sevdiğiniz bir kimse, sizi hayal kırıklığına uğratacak bazı sözler söyleyebilir. Kırdığınız kişilerden özür dilemek zorunda kalabilirsiniz. Size değer veren insanlara karşı bazı bencilce hareketlerinize son vermenizde hayır vardır.

Fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, sosyal statünü yükselmesi,, çocuklarının geleceğini bambaşka yerlere taşıyabileceğin büyük bir fırsatların çıkması da demektir. Eğer bu fırsatı iyi değerlendirir ve bu fırsata doğru bir adım atma cesareti gösterirseniz hayırlı olaylar olabilir. Bütün gerçekçi hayallerin gerçek olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması çevrenizde sizi uzaktan koruyup kollayan ve iyiliğiniz için çabalayan bazı kişiler var ve siz bu kişileri çok umursamıyor olabilirsiniz. Yeni başlangıçlara hazırlıklı olmalısınız. Belki akrabalarınız sizi bir konuda uyarabilirler. Onlarla yeniden aranızdaki ilişkiyi güçlendirebilir, görüşmediğiniz akrabalarınızla görüşmeye başlayabilirsiniz. Size değer veren ya da kıskanan insanları daha net seçebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.