Kahve Falında Çınar Yaprağı Görmek

Kahve falında çınar yaprağı görmek, bazı konularda sakin kalmanın fayda sağlayacağını gösterir. Bu sembolün anlamı, kendine oldukça çok bakmayı seviyor olman güzel bir şey ve eleştirileri görmezden gelmen gerekebilir. Ayrıca her ne olursa olsun hastalanmamak için de her şeyi yapıyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen her ne kadar bu hayata atıyor olduğun her adımda oldukça temkin olmayı tercih ediyor olsan da bazen her şey normal gitmez.

Bazen ellerin arasında olmayan şeyler yüzünden de ister istemez soğuk algınlığı kadar basit olan bir hastalık ile geçiştirebilirsin. Ayrıca bir yandan da oldukça ağır olan hastalıklar ile de karşılaşabilirsin. Sen de daha çok kendin için olan şeyleri yapmayı tercih etmelisin. Her ne kadar hastalık ile karşılaşıyor gibi olsan bile kendini korumak amacı ile bir hastaneye gidebilirsin. Ya da çözümünü biliyor olduğun şeyleri de deneyebilirsin.

Falda çınar yaprağı görmek, aynı zamanda senin belin ya da başın ile ilgili olan ve biraz canını yakacak olan sağlık problemlerine de işaret eder. Sen de bu durumlarda bile hala işim ya da evim demeyi tercih edebilirsin. Ancak sağlık sorunlarını ertelememeli ve bir an önce önlemini almalısın.

Kendine dinlenmek için pek de zaman ayırmazsan, bu sefer sonucu seni daha da üzebilecek kadar kötü olan yerlere gidebilir. Hatta sen de daha da kötü olan şeyler ile karşılaşabilirsin. Her şey bu kadar basitken sen de bir hastaneye giderek küçük ya da büyük olan önlemleri almayı daha çok tercih edebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.