Kahve Falında Cami Kubbesi Görmek

Kahve falında cami kubbesi görmek, birinin sizin hayatınızı olumsuz yönde etkilemesini simgeler. Bu sembol senin hayatını daha çok sosyal biri olmak yerine kendini asosyal olan biri haline getirdiğini gösterir. Hatta kendin için ve önümüzdeki yaşam olan ölüm için bir şeyler yapacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen öyle birisin ki bu hayatta da her şeyin en iyisine sahip olurken, aynı zamanda asıl iyi olmak istediğin yer için de bütün elinden gelen tüm iyilikleri yapıyorsun.

Bu hayat o kadar güzel ve etkili bir şekilde geçiyor ki senin için her ne zaman üzülecek ya da acı çekecek olsan bile kendi iç huzurunu sağlıyorsun. Secdeye giderek bir şükür namazı kılman ve içini de oldukça etkili bir şekilde rahatlatıyor olman senin daha çok tüm mutluluklara kavuşmana da yardımcı olmaktadır. Sen hayatın boyunca her ne olursa olsun böyle olmayı tercih edersen hiçbir şey seni yıkmaz. Hatta işte o zaman en güzel olan mutluluklara da yine etkili bir şekilde sahip olabileceksin.

Falda cami kubbesi görmek, aynı zamanda senin için gelen en hayırlı olan haberleri de işaret etmektedir. Adeta seni havalara kadar uçuracak kadar da etkili olan bu haber hem senin eğitim hem gelecek yıllarda iş hem de evlilik hayatın üzerinde bu kadar etkili olacak. Bu nedenle sen de kendin için en güzel şeyleri yapmayı tercih etmelisin. Asla bu tavrından vazgeçmeyi tercih etmek yerine aklına getirmeyi bile düşünmeden hayatına devam etmen gerekir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hayırlı işler içerisinde olmak, haneden biri ile dayanışma içerisinde bir şeyler yapmak, yardım etmek demektir. Şu günlerde ailece iç huzurunuz yüksek olacak. Aile içi refah sağlanacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.