Kahve Falında Dumanı Tüten Ev Görmek

Kahve falında dumanı tüten ev görmek, aile içerisinde huzur ve mutluluğun her geçen gün artması, bolluk ve bereket demektir. Sofranızın rızkı ve bereketi artar. Büyük mutluluklar yaşanabilir ve aile içerisinde küsler barışır. Ayrıca ev içine giren paranın miktarında da artış olabilir. Bu sayede geçim sıkıntınız sona erebilir ve borçlarınızı kapatma şansı da elde edebilirsiniz. Özellikle maddi yönden rahatlamak neşenizi artırabilir. Evli olanların eşlerinin kazançları da artabilir.

Falda çıkan bu sembol bekar olanlar için evlilik ile yorumlanır. Eğer bekar bir kimsede bu sembol çıkarsa, evlilik müjdesi demektir. Bir genç kız için yakın bir zamanda bir evlilik teklifi alacak anlamına gelir. Bu sürpriz teklifi kabul ederek evliliğe doğru ilerleyebilir. Evlenerek sevdiğiniz insanla çok mutlu ve refah dolu bir yuvanız olabilir. Her iki tarafında hanesine huzur getirecek bir izdivaç söz konusu olabilir.

Falda dumanı tüten ev görmek, aynı zamanda dargınlıkların son bulması ve küslerin barışması anlamına da gelir. Özellikle uzun zamandır yaşadığın bir kırgınlığın varsa, sonunda barışma olabilir. Bu barışmanın hem size hem de çevredeki insanlara huzur vermesi ile mutluluğunuz artar. Bazı yorumculara göre ise haneye katılacak biri olarak yorumlanır. haneye gelin damat ya da bebek gelebilir. Bu genellikle bir bebek olarak yorumlanmaktadır. Ama bazı durumlarda hane halkından birinin evliliği ile eve yeni birinin gelmesi anlamına da gelebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, ailenden biri seni her zaman koruyup, kolluyor demektir. Hatta adeta sana kol kanat geriyor olabilir. Ne zaman başın sıkışsa ve bir derde düşsen bu kişi  hemen yardımına koşacak. Bu da sana güven verecek. Hane içerisinde göreceğin destek ve dayanışma ile birlikte mutluluklarınız artabilir. Aile içerisinde fertler arasında da barış ve huzur söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.