Kahve Falında Kalp ve Deve Görmek

Kahve falında kalp ve deve görmek, aşk hayatında şanslı olmanız ev yüzünüzün gülmesi anlamına gelir. Çok yakında bekar olanlar için hayırlı kısmetler karşılarına çıkabilir. Çok zengin bir insan ile dünya evine girerek rahat bir hayat geçirebilirsiniz. Mutlu bir yuvanız olabilir. Eğer evliyseniz, eşiniz size romantik sürpriz yapabilir. Sevgiliniz size alacağı hediye ile sevgisini gösterebilir. Ne kadar sevildiğinizi bir kez daha anlayacaksınız.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzaktan gelecek olan bir aşkı simgeler. Bekar olanlar için yakın zamanda tanışacağınız ve uzun süredir yurt dışında olan birini simgeler. Ayrıca ülkeye yeni dönmüş olan biri ile yaşanacak olan bir aşkı da ifade eder. Bu ilişki evlilik ile sonlanabilir ve kısa sürede nikah masasına oturabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile mutlu bir yuva kurulacaktır.

Falda kalp ve deve görmek, aynı zamanda fal sahibi çok sevdiği bir yakınından bir hediye alacak demektir. Bu hediye hem maddi hem de manevi olarak yüksek bir değere sahip olabilir. Alacağınız hediye ile birlikte mutluluğunuz artacak. Bir kimsenin falında kalbin üzerinde deve çıkması ise, bu kişinin omuzlarında büyük bir yük olduğunu gösterir. Bu yükün altında ezildiği anlamına da gelir. Bu sorumluluk sebebi ile hayattaki pek çok şeyden uzak duruyor olabilirsiniz. Ancak sorumluluklarından dolayı hayatını bir düzene koyman zor olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, aile içerisinde birinin evlenerek yuva kurması demektir. Fal sahibi bekarsa yakında evlilik için hazırlıklara başlayabilir. Eğer evliyseniz, yakında bir eş dost ya da akrabanız dünya evine girebilir. Bu mutlu gününde sizi yanında görmek isteyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.