Kahve Falında File Binen Birini Görmek

Kahve falında file binmek görmek, çalışma hayatında bazı engellerin farkına yerine varmak ve önlem almak demektir. Bu sembolün anlamı, sürekli fikirlerinizi kullanarak sizi arkada bırakmak isteyen bir iş arkadaşını işaret eder. Bu durumda canınızı çok fazla sıkmanıza gerek yoktur. Çünkü aslında etrafınızdakiler bu kişinin her yönü ile sizi taklit ettiğini anlamışlardır. Bu sebeple sizin tepki göstermenize gerek bile kalmayabilir.

Çalışma hayatında olumsuzluklara canınız sıkılmamalı ve sakin olmalısınız. Zaten sizin tavırlarınıza ve çekiciliğinize hayran olanların sayısı da çok fazladır. Bu sayede sizde itibarınızı kullanarak insanlara sözünüzü geçirebileceksiniz. Yani her ne koşulda olursa olsun sizi dinleyeceklerdir.

Falda file binmek görmek, aynı zamanda sırtınızı dayadığınız kişilerin son derece sadık kişiler olduğunu gösterir. Ayrıca aynı davranışı karşısındakinden de beklediklerini işaret eder. Ayrıca şimdi mükemmel olan koşullarınız ilerde kötüleşmeye başlayabilir. Bu gibi durumda onları ihanet etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü her biri kendi alanında uzman ve bilgili olan bu insanlar kendilerini çok güzel şekilde kurtarırlar. Böyle bir durumda olan size olur. Yaptığınız ihanetin bedelini ise bir daha affedilmeyerek ödeyebilirsiniz.

Eğer anlık heveslere ve kendinizi kurtarma çabasına girmeden vefalı davranırsanız, karşılığını fazlası ile alırsınız. Fal tabağında fil çıkarsa, bunun anlamı aşırı şekilde abartarak anlattığınız olayların sizin başınıza kalabileceğine işaret eder. Etrafınızdaki herkes olayı en çok sizden dinlediği için böyle düşünmeleri kaçınılmaz olacaktır. Kelimelerinize dikkat ederseniz, bu sayede zan altında kalmazsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.