Kahve Falında Ördek Görmek

Kahve falında ördek görmek, talihin dönmesi ve çok büyük bir mutluluk yaşamak olarak yorumlanır. Özellikle parasal anlamda çok mutlu olacağınız bir olay yaşayabilirsiniz. Elinize bir miktar para geçebilir ya da beklediğiniz para yakında gelebilir. Eğer bir süredir iş arıyorsanız ve başvurular yaptıysanız, bu başvurulardan da geri dönüş almanız olasıdır. Kendi işini yapan kişiler ticari hayatta büyük bir şans elde edebilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca şansın artık size doğru döndüğüne yorumlanır ve fal sahibi kendini şu günlerde bir hayli şanslı hissedebilir. Bu sembol zenginlik olarak da tabir edilir. Eğer falda ördek yanında insan varsa, zengin biri ile evlenerek mutlu bir yuva kurmak demektir. Falına bakılan kişinin bereket içinde yaşanacağının da göstergesidir. Sofrasında bolluk ve bereket artar. Eve giren paranın miktarında önemli bir artış olur ve aile refahı da artar. Eğer fincanın ağız kısmına yakınsa, çok yakın zamanda kendisine belirsiz bir yerden gelen parayı simgeler. Hatta mal ve mülk sahibi olmayı da simgeler. Yatırım yapma düşüncesi olan kişiler için de en uygun zamanın geldiğini müjdeler. Uzun vadeli ve de bereketli bir yatırım yapmanız olasıdır.

Kahve falında ördek ve kalp görmek, falına bakılan kişinin heyecanlanacağı bir konuşma ortamında bulunması demektir. Fal sahibi bu konuşma ortamında yeni biriyle tanışabilir. Bu kişiden  kendisi bir hayli etkilenebilir. Tanışacağını bu kişi ile ortak özellikleri sebebi ile çok coşkulu bir ilişki yaşaması olasıdır. Kahve falında ördeğin kanatlarının açık olması, tanışacağı kişinin de fal sahibine karşı boş olmadığına yorumlanır. Tez zamanda duyguların ilan etmesi olasıdır.

Kahve falında ördek kafası görmek, fal sahibinin aile içinde yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceği bir duruma düşmesi demektir. Ailesi onu yanlış değerlendirerek, bir konuda kalbini kırabilir. Size karşı haksızlık yapıldığını düşünebilirsiniz. Ancak sabırlı olmalı, daha açık bir şekilde durumunuzu izah etmeli ve yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız.

Kahve falında ördek yavrusu görmek, ev ya da araba ile ilişkilendirilebilir. Falına bakılan kişi yeni bir araba alabilir ya da ev sahibi olabilir. Eğer talip bulursa fiyat konusunda çok zıt gidilmemeli, araç özellikleri konusunda detaylı bir rapor verilmelidir. Bazen bu sembol kayıp anlamına da gelir.

Falda ördek görmek, şu sıralar özleminin son derece arttığı biri olduğuna da yorumlanır. Artık bu özlemden dolayı acı duymaktadır. Bu sebeple aile ve dostlarından yardım alabilir, teselli bulabilir. Kendi durumunu net bir şekilde izah etmesi son derece faydalı olacaktır. Yoksa düşeceği buhrandan çıkması oldukça karmaşık bir hal alabilir. Falına bakılan kişi kendisi ile aynı durumda olan bir kaç kişi ile edeceği sohbet ile de doğru öğütler alabilir. Kendini daha iyi hissedebilir ve alacağı destek ile moralini düzeltebilir. Falda ördek bacakları uzun ise, uzun bir süreliğine yer değişikliği yapmak, bir yere taşınmak demektir. Bu yer değişikliği tatil ya da bir iş sebebiyle olabilir. Bunun yanı sıra, bir arkadaş daveti ile misafirlik de olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, evden uzakta bir süre zaman geçirmek ve aileden uzak kalmak demektir. Bir süre uzak kalmak fal sahibine iyi gelecek, aynı zamanda deşarj olmasına yardımcı olacaktır. Fakat planlı olmalıdır. Şayet uzayan, değişen planlar neticesinde zor durumda kalabilir. Ailenizin desteğini almaya gayret edin.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status