Kahve Falında Alaaddinin Cini Görmek

Kahve falında Alaaddinin cini görmek, güzel anlamlara gelir ve dileklerin kabul olması demektir. Yakın zamanda sana gelecek olan en müjdeli olan zamanları işaret eder. Bunun yanı sıra bir diğer yandan da kısmetleri sana sunmaktadır. Sen hayatın boyunca o kadar mutlu ve her şeyi oldukça rahatlık ile başarabilen bir kadınsın. Bu sayede senin çevrende bu konumunu gören herkes seni oldukça takdir edecek. Ayrıca her an senin yanında olmak için de çaba sarf edecek.

Her şey bu kadar etkili bir şekilde hayatında ilerlerken sen de arada ya da sırada olan ufak şeylere takılmamalısın. Bunun yerine daha çok seni mutlu etmek için hayatında yer alan şeyler ile mutlu olmayı da tercih etmelisin. İşte bu kadar etkili bir şekilde ilerlemeyi tercih edersen de işte tüm başarılar bir anda senin ellerin arasında daha da kolay bir şekilde yer alabilir.

Falda Aladdin cini görmek, aynı zamandasana gelecek olan iki seçenek ve senin de oldukça arasında kalacak olduğun seçenekleri de işaret eder. Her ne kadar hangisini seçmekte oldukça zorlanıyor olsan da yakında bu zorluk bitiyor.  Eğer kısmeti seçersen oldukça uzun süren ve hayatının her alanında etki eden kişi ile evliliği işaret eder.

Fakatbir diğer yandan da sana sunuluyor olan iş teklifini de işaret eder. Sen eğer iş seçeneğini de tercih eder isen hayatın boyunca yüksek maaşlı olan bir işe de sahip olabilirsin demektir. Hem iş hayatında hem de özel hayatta müjdeli haberler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.