Kahve Falında Kese Görmek

Kahve falında kese görmek, bazı yatırım fırsatlarının önünüze serilmesi demektir. Bu sembolün anlamı uzun süredir yaptığınız bir birikimi kullanmanın zamanı geldiğini haber verir. Tercihiniz ne olursa olsun pişman olmayacaksınız. Ancak seçim yaparken zorlanacağınız kesin denilebilir. Hayallerinizi tam olarak gerçekleştirebilmek için birikiminizin yeterli olmadığını düşünmeniz de olasıdır. Ancak yapacağınız seçim ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına öyle bir başlangıç yapmış olacaksınız. Bundan sonra da gerisinin çorap söküğü gibi geldiğini de göreceksiniz.

Falda çıkan bu sembol genellikle bazı problemleri aşmak, sorunların üstesinden gelmek demektir. Sizi hiçbir şey yıldırmayacak. Hatta içinizde ukde olarak kalan bazı konuları da böylelikle sonsuza kadar geride bırakma fırsatınız olacak. Bunun yanı sıra sevineceğiniz bir gelişme ile karşı karşıya kalmanız da olasıdır.

Falda kese görmek, başka bir yorumda falına bakılan kişi kadın ise erkeksi yanları ile tabir olunur. Güçlü ve her şeyi kendi başına halledebilen yapısı sayesinde hiç beklemediği birinin dikkatini çekecek demektir. Ayrıca bu ilişkiye ilk başlarda sıcak bakmayabilir. Ancak zaman içerisinde aslında ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını fark edebilirler. Bu teklifi değerlendirme sürecine geçecektir. İki tarafında çabaları sayesinde neredeyse kusursuz denebilecek bir düğün gerçekleşmesi olasıdır.

Kahve tabağında kesenin anlamı, hane içerisinde güzel haberlerin yayılması demektir. Bunun yanı sıra fal tabağında beliren ipli bir kese zamanında yapılan bir iyiliğin karşılığını almaya yorumlanır. Neredeyse unutulmuş olan bu iyiliğin güzel gelişmelere gebe olması fal sahibinin eski bir arkadaşı ile bağlarının tekrar güçlenmesine işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.