Kahve Falında Koç Başı Görmek

Kahve falında koç başı görmek, bazı konularda artık hevesinizin kırılması ve enerjinizin tükenmesi, çok çaba harcamanız demektir. Bu sembolün anlamı o kadar çok zamandır bekliyor olmana rağmen bir türlü gerçekleşmemesi demektir. Hatta gerçekleşmesi için de senin hem her şeyi yapıyor olmana hem de büyük bir sabır ile olmasını istediğin zamanın gelmesini de işaret eder. Falına bakılan kişi o kadar büyük olan bir sabır ile bu durumun gerçekleşmesi için bekledin ki aniden bir anda bu durumun gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra birden de hayallerine kavuşmuş olmandan dolayı oldukça etkili bir şekilde de sevineceksin.

Falda çıkan bu sembol bir süredir hevesiniz kırılan bir dileğin bir anda gerçekleşmesi demektir. Son zamanda pek çok şey bu kadar senin için yoluna girmeye başlamışken şımartabilir.  Bunun yanı sıra ellerinde olan ile idare etmek yerine her an daha da çok olsun diye asla yetinmeyi de tercih etmek hata olabilir. Eğer böyle davranırsan işte o büyük bir heyecan ile kavuşmuş olduğun tüm her şeyi de bir an içerisinde tekrar kayıp edebilecek olmana da yorumlanır.

Falda koç başı görmek, aynı zamanda senin bir süre önce başvuru yapmış olduğunu ve beklediği gösterir. Ancak bir hamle yapmış olmana rağmen pek bir olanak tanımıyor olduğun şeylere de işaret eder. Her ne kadar pek de olmaz diye ümit etmiyor olmana rağmen sırf başvuru yapmış olmak amacı ile başvuru yaptığın bu yerden seni oldukça mutlu edecek olan bir haber ile de karşı karşıya gelebilirsin.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı hanede güzel olayların olması demektir. Hatta çok şaşıracağınız bir haber de alabilirsiniz. Adeta senin hayatın üzerinde oldukça büyük etkilere sahip olacak olan bu haber senin hayatının her anında büyük mutlulukları da sana getirecek demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.