Kahve Falında Şişman Kadın Görmek

Kahve falında şişman kadın görmek, pek de olumlu manalara gelmez. Bu sembol genellikle size karşı kin besleyen ve fesat birilerini simgeler. Hatta size karşı şişkinliği olan birileri olabilir. Bu kişiler size söylemek yerine başkalarına bunları anlatabilir. Ayrıca bu sembol sizin arkanızdan dedikodu yapan yakın birini de simgeler. Üstelik bu dedikodu tek bir kişi tarafından da yapılmıyor olabilir. Bir çok tanıdığınız kişi de bu duruma ortak olmuş olabilir. Dedikoducu kişilerden uzak durmaya ve koz vermemeye gayret edin.

Falda çıkan bu sembol, bir süredir arkanızdan konuşan insanlar yüzünüze gülüyor demektir. Bir süredir sizi çekiştirmiş oldukları için pek de pişmanlık duymuyorlar. Tam tersi yüzünüze gülmeye devam ediyorlar. Kısacası dost sandığınız ve sevgiyle yaklaştığınız insanları aslında öyle olmayabilir.  Bu kişileri sandığınız kadar doğru değerlendirmediğinizi de gösterir. Arkanızdan dönen bu lafları fark ettiğiniz takdirde, dedikodu yapanları bularak onlarla ilişkinizi gözden geçirmelisiniz.

Falda şişman kadın görmek,genellikle arkanızdan gıybet yapıldığının en belirgin ifadesi olarak yorumlanır. Sizin hakkınızda olur olmaz şeyler söyleniyor olabilir. Çoğunlukla daha ağır sözler sarf edildiğini simgeler. Bu konuşmalar kulağınıza geldiği gibi keyfiniz kaçacak ve kimin yaptığını da az çok tahmin edebilirsiniz. Bu şeklin falınızda çıkması, başka bir yorumda da sizin hakkınızda gıybet yapılmaya hala devam edildiğini gösterir. Bu dedikodu ya da iftira tek seferlik olmamıştır. Sizinle uğraşmaya devam ediyor olabilirler.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hiç umudunun olmadığı bir anda, şansa bırakmış olduğun önemli bir konunun lehine çözümlenecek olmasıdır. Bu seni bir hayli şaşırtabilir. Aile içerisinde ise arkadan konuşan akrabaların olabilir. Seni bazı kararlarından dolayı çok fazla eleştiriyor olabilirler ve bu durum canınızı sıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.