Kahve Falında Ağaçta Kuşlar Görmek

Kahve falında ağaçta kuşlar görmek, çok güzel şeyler işitmek ve duyacağınız şeyler ile mutluluğunuzun artması, hoş sohbeti simgeler. Bu sembol genellikle mutlu bir haber alınacağına ya da fal baktıran bireyin beklediği, gerçekleşmesini umduğu bir olay hakkında olumlu sonuçlanacağına rivayet edilir. Aynı zamanda kahve falında ağaçta çıkan kuş sayısı ne kadar çoksa, bunun anlamı o kadar çok iyi haber alınacağıdır. Ayrıca bolluk ve bereketin artması ile özdeşleştirilir. Çoğunlukla maddi kazanç sağlanacağına inanıldığı için fazladan gelir, elinin bollaşması, para durumunun daha iyiye gideceğini işaret eder. Ayrıca daha iyi maddi olanaklara sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında birden fazla kuş çıkması, birden fazla yerden gelir elde edilebileceğini de gösterir. Birçok müjdeli olan haberin kısa süre içerisinde hepsinin teker teker gelmeye başladığına yorumlanır. Bunun yanı sıra sizler eğer sabırlı bir şekilde her şeyin sizlerin yararı olmasını beklerseniz daha iyi olabilir. O ağaçtan gelen kuşlar sayesinde her türlü meyveyi de toplayabileceksiniz. Hem iş ve kariyer hayatında, hem eğitim hayatınızda, hem de aşk hayatında mutlulukları beraberinde getiriyor demektir. Böyle olması da bir kişi için olabilecek tüm mutluluklara aynı anda sahip olmanın verdiği heyecanı yaşamanıza fırsat oluşturacaktır.

Falda ağaçta kuşlar çıkması, bir yandan da evlilik gibi olayları da sizlere müjdeler. Sevdiğiniz bir insanın sizlere büyük bir sürpriz ile gelecek olduğunu da gösterir. Bu sürpriz ile o kişinin sizlere karşı olan duygularını hem en etkili şekilde anlayacak hem de kendi duygularınızdan da tam anlamı ile emin olabileceksiniz. Nikah kıydıktan sonra gelecek olan bebek ile de hem maddi anlamda hem de manevi anlamda gelen huzuru gösterir.  Ayrıca yuvanızın rahatlığını ve saadetini oldukça hızlı bir şekilde tadabileceksiniz. Sizler de etrafınıza eğer mantıklı bir şekilde bakarsanız, işte o zaman göreceksiniz ki işte asıl mutluluk sizlerin elleri içerisinde olacaktır.

Falda ağaçta kuşlar görmek, bekar kişiler için çok hayırlıdır. Genellikle kısmet olarak da yorumlanmaktadır. Falda fazla kuş çıkması, çoğunlukla bay ya da bayandan hoşlanan birden fazla gizli kişi olduğunu gösteriyor olabilir. Kuşların gagalarının ön planda olması ise iyiye yorumlanmaz. Falına bakılan kişinin arkasından konuşulduğu ve gıybet yapıldığı anlamına gelir.

Kahve falında ağaçta uçan kuşlar çıkması, falına bakılan kişinin düğün, sünnet gibi kalabalık bir mekanda bulunacağına yorumlanır. Hatta orada çok ilgi çekmesi, tüm gözleri üstüne çekerek insanlar tarafından sorulmasına yol açacağı şeklinde de yorumlanır. Bu durumda tüm kalabalığın gizli gizli kişiye hayranlık duyacağını gösterir. Bunun yanı sıra onu araştıracağı söylenir.

Kahve falında ağaçta kuş sürüsü çıkması, yılbaşına yakın milli piyango çıkacağına da işaret olarak gösterilir. Fal baktıran kişinin akrabalarının tıpkı ağaçtaki kuşlar gibi birbirlerine haber vereceği ve bu mutlu haberi yayacağı müjdeler. Haber bekleyen kişi işsizse iş bulacağına, terfi edeceğine ya da mülakatta olumlu karşılanacağına delalettir. Ayrıca işi varsa işinde yükseleceğine dair de ipucu olarak gösterilir. Evin refah düzeyinin artmasına yol açacak gelişmeler olacağı belirtilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.