Kahve Falında Ters Dönmüş Kalp Görmek

Kahve falında ters dönmüş kalp görmek, aklınızın karışacağı olayların meydana gelmesine yorumlanır. Özellikle aşk hayatında ve ilişkilerde allak bullak olan duyguların habercisidir. Sevgiliniz ile aranıza fitne sokmak isteyen bir kişi size gelip saçma sapan yorumlarda bulunabilir. Hatta sözlerinin içerisine biraz iftira da katabilir. Laf kalabalığı karşısında inanmak ve inanmamak arasında ince bir çizgide kalabilirsiniz. Doğal olarak sevdiğinizle aranızda soğuk rüzgarların esmesine neden olan bu durumu sakın ona yansıtmayın. Eğer ona güvenmediğinizi düşünerek kırılırsa bir daha asla toparlayacak bir ilişki bulamayabilirsiniz. Hayatınızda yeri olan insanların önem sırasını iyi belirlemeniz gerekiyor. Aksi halde sevdiklerinizi elinizden kaçırırsınız.

Falda ters dönmüş kalp görmek, aynı zamanda eski defterlerin açılıp yeniden kalbinizi sızlatacağına da yorumlanabilir. Beklemediğiniz anda karşınıza çıkan bir eski sevgili ya da içinizi sızlatan bir şarkı ile aklınıza hiç olmadık hatıralar gelebilir. Tamamen unuttuğunuzu sandığınız bu anıların yeniden hayat bulması sizi manevi olarak da yorabilir.

Bazı fal yorumcuları ise ters dönmüş kalbin ev değişikliği olacağını vurgulamaktadır. Sizi çok yoracak ve hasta olmanıza sebebiyet verecek işlerden sakınmanız yönünde uyarır. Taşınayım diye acele ederken daha fazla yavaşlamanıza neden olacak bir hastalığa yakalanmak istemezsiniz. Bu süreçte yardımını esirgemeyecek olan dostlarınız var ise onlardan yardım talep etmeniz en mantıklısı olabilir.

Kahve tabağında ters duran kalp görmek, ilişkilerde yeni başlangıçları veya yeni bir sayfanın açılmasını da temsil eder. İlişkiniz ciddiyete binebilir ya da tam tersi bir anda bitebilir. İki türlü de sizi şaşırtacak olaylar meydana gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.