Kahve Falında Telvenin Toplanması

Kahve falında telvenin toplanması, farklı anlamlara gelir. Bu sembol her zaman sıkıntı ve yüreğin kabarması olarak yorumlanmaz. Fincanın kulp kısmına yakın şekilde telveler toplanmış ise bunun anlamı sağlığınız hakkında ipuçları verebilir. Sürekli kendinizi üzecek ve canınızı sıkacak insanlarla uğraştığınız için kendinizi yorgun ve moralsiz hissettiğinizi gösterir. Eğer bazı dik kafalı insanlara laf anlatmak için fazlaca uğraşırsanız ruh sağlığınızı bile tehlikeye atabilirsiniz.

Kimi zaman insanlara kafanızı sallayıp geçerek kendi bildiğinizi okumanızda da yarar vardır. Hatta fincanınızda çok fazla telve toplanmış ise ailenizi de alıp ufak bir tatile çıkmanın zamanı gelmiş demektir. Hem size hem de sizinle çok vakit geçiremeyen ailenize gerçekten iyi gelecek olan bu tatil ve etkinlik ile ruhunuzda dinlenecek.

Falda telvenin toplanması anlamı, yakınlarınızda bulunan çift karakterli insanlara da yorumlanır. Özellikle de fal tabağında toplanan telveler gizli düşmanlar demektir. Çok dikkatli olmanızı gerektiren bir durum olmayabilir. Ancak sırlarınızı insanlarla paylaşırken iki kere düşünürseniz başınız ağrımaz diyebiliriz.

Kahve tabağında birkaç yerde ayrı ayrı telvelerin toplandığını görürseniz, bunun anlamı arkadaş ortamında gerçekleşecek olan gruplaşmalar var demektir. Hoşunuza gitmese de böyle bir durumda karşı karşıya kaldığınız zaman bir taraf seçmek zorunda olabilirsiniz. Aksi takdirde herkes tarafından dışlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı sorunlara karşı temkinli olun.

YORUMLAR

  1. asl dedi ki:

    idamini reisim gels3bir defa yupi derimki