Kahve Falında Tay Görmek

Kahve falında tay görmek, çok güzel haberler almak demektir. Bu sembol aynı zamanda senin için uzun süredir bekleniliyor olan hayırlı kısmetleri de yorumlanır. O kadar güzel, hoş ve alımlı olmanız sebebi ile de çevrende olan insanlar adeta senin için çevrende dört dönüyor da denilebilir. Bu kişiler sana o kadar yalın ve temiz duygular ile hayatınıza girmek için o kadar etkili bir şekilde çaba sarf ediyorlar ki görmezden gelemeyebilirsiniz.

Hatta sen de insanları bir anda pat diye geriye çevirmek yerine kendin için hangi kısmetin ne kadar da önemli olduğunu tercih edebilirsin. Bu sayede işte o zaman hayatın en değerli olan anlarını da kendin için çaba sarf edebilirsin. O kişi gelir gelmez sana o kadar güzel olan şeyleri de sunacak ki şaşıracaksın. Hatta sen hayatın boyunca asla yaşamamış olduğun duyguların bütününü de yine aynı şekilde onun ile yaşayabileceksin.

Falda tay görmek, kısmetlerin ne kadar çok oluyor olsa bile sen içlerinden kalbine en yakın olanı seçmeyi de tercih edecek olduğun u gösterir. Bunun için de bazen zor günleri geçirecek olsan bile yine de kendin için en mutlu anları da kendine sunabileceksin diyebiliriz. Bu hayatın en önemli olan anları da zaten insan severek ve sevilerek geçirecek olmasıdır. Bundan dolayı sen öyle güzel olan anları yaşamana yardım edecek ki her an yüzünde de güller açacak. Senin için maddi yönden ziyade kalbi olmasından dolayı o kadar mutlu olacak olduğun zaman dilimlerini de gösterir.

Kahve tabağında tay sembolü, aynı zamanda hane içerisinden birinin size kısmet bulması demektir. Sizin için hayırlı bir kısmet ortaya çıkabilir. Bir akrabanız size birini yakıştırabilir ve onunla görüşmeniz için size vesile olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.