Kahve Falında Denizci Çapası Görmek

Kahve falında denizci çapası görmek, zorlukların üstesinden gelerek rahata erişmek ve hayatınızı düzene sokmak olarak yorumlanır. Bir süredir hayatınızı düzene koymak için uğraşıyorsanız, bu gayretleriniz yakında sonuç verebilir. İş hayatında ve özel hayatınızda denge kurabilir, bundan sonra hayatınızı belirli bir düzen içerisinde keyifle geçirebilirsiniz. Maddi yönden de rahata erişmeniz olasıdır. Artık maddi anlamda endişeleriniz ortadan kalkabilir ve hayatınızı maddi yönden güvence altına alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kahve fincanını kapatırken eğer bir dilek tutmuşsanız kabul  olması demektir. Fakat falda gemi çapasının vermek istediği asıl mesaj gerçekleşmesini istediğiniz her türlü dilek ve isteğinizin uzun uğraşlarınız sonucu olmasıdır. Bu sebeple de olanaklarınızın kıymetini bilebilirsiniz. Neyin hayalini kuruyorsanız ve her ne istiyorsanız, bu istekleriniz hemen olmayabilir. Bunların olabilmesi için uzun bir süre uğraşıyor olsanız da sonunda her şey yoluna girecektir. Gelecekte sizi çok keyifli ve huzurlu günler bekliyor. Fakat bu güzel günler için şimdiden bir plan yapmalı ve çok gayret etmelisiniz. Eğitim hayatı devam eden kişiler biraz daha gayret ederlerse, eğitim hayatlarında her şey yolunda gitmeye başlayacaktır.

Falda denizci çapası görmek, aynı zamanda çekilen cefanın mükafatına ermek olarak yorumlanabilir. Hayatınızda ne kötü gidiyorsa, bu sonunda son bulacaktır. Bazı zorlukların kaderiniz olmadığını göreceksiniz ve bunları aşmak sizleri güçlendirecektir. Bunun için de çok önceden önlem almalı ve kötü olaylardan en az yara ile çımaya çaba harcamalısınız. Bu dönemde yakın dostlarınızdan ve ailelerinizden gelecek destekleri geri çevirmemeye gayret ediniz. Onlarla ilişkilerinizi sağlam tutmaya özen gösterin. Geçmiş yıllarda ve şimdi yaşadığınız sıkıntıların her türlü mükafatını ilerleyen zamanlarda alabilirsiniz. Çok mutlu hayat sizi bekliyor olacak.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, geçim sıkıntısının sona ermesi ve rızkın artması, uzakta yaşayan sevdiklerinizle bir araya gelmek olarak yorumlanır. Zor şartlar altında çalışan kişiler artık daha rahat şartlara sahip olabilirler. Bazı sorumluluklarınızdan kurtularak kendinize ve ailenize de zaman ayırma şansı elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.