Kahve Falında Dilini Uzatmış Yılan Görmek

Kahve falında dilini uzatmış yılan görmek, çok büyük laflar işitmek ve adeta şok olmak şeklinde yorumlanır. Biri sizi bir konuda fazlası ile eleştirebilir ve adeta ağır laflar söyleyerek kalbinizi kırabilir. Hatta bu duyacağınız şeyler karşısında hayrete düşerek kendinizde hata arayabilirsiniz. Ancak bu sivri dilli kişinin asıl amacı sizin hevesinizi kırmak ve engel olmak olabilir. Fesat ve olur olmaz laflar ederek ortalığı karıştıran kişilere karşı temkinli olun. Herkesin içerisinde size laf söyleyen ve söylenmeyecek sözler dile getiren biri ile aranıza mesafe koyma kararı alabilirsiniz. Bu kişi sizi herkesin ortasında utandırabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca günlük hayatında bir takım değişikliklerin olacağına yorumlanır. Yakında yeni kararları alacağına, hayatını bu kararlara göre yeniden düzenleyeceğine müjdeler. Hayatından olumsuz olan ona kötü gelen her şeyi ve herkesi çıkarma kararı alarak, artık size değer veren insanları hayatınıza almaya karar verebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilir ya da farklı ve kalabalık bir ortama girebilirsiniz. Sizi üzen insanlarla uğraşmak, laf dalaşına girmek yerine gerginlikten uzak durmanızda fayda vardır. Yeni tanışacağınız insanlara karşı temkinli olmanız gerekebilir. Çünkü gerçek yüzlerini bir süre görmeyebilir ve yanılabilirsiniz.

Falda dilini uzatmış yılan görmek, kişinin hayatına yeni insanların gireceğinin ve bu insanlardan biri ile arasında bir takım sorunların çıkacağına yorumlanır. Belki sosyal çevrenizden sizi eleştiren ve arkanızdan konuşarak sizi herkese kötüleyen birileri olabilir. Aşk hayatında da üçüncü şahıslar tarafından sevdiğiniz insan ile aranızda sorunlar olabilir. Sizin sosyal çevrenizi kıskanan kişiler tarafından mağdur bırakılabilirsiniz. Bu tür durumlar her ne kadar canınızı sıksa da sabrı elden bırakmamak önemlidir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, boşboğaz biri tarafından herkese rezil olmak ve moralinizin bozulması olarak yorumlanır. Bu kişi olur olmaz yerde edeceği laflar ile sizi ve ailenizi mağdur edebilir. Belki samimi bulup söylediğiniz sözleri herkesin içerisinde dile getirebilir ya da sırlarınızı başkalarına söyleyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.