Kahve Falında Şah At Görmek

Kahve falında şah at görmek, büyük zenginliklere erişmek ve hayatı rahat içerisinde geçirmek olarak yorumlanır. Bundan sonra daha rahat ve refah dolu günler geçirebilir, daha çok olanağa sahip olabilirsiniz. Bazı yetenekleriniz de ön plana çıkabilir. Bu sayede şan şöhret edinebilirsiniz. Belki de hayatınızın en verimli dönemi sizleri bekliyor olabilir. Yakında şans ve talihin sizden yana olduğunu görebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizin başarılı ve çalışkan biri olduğunuzu gösterir. Çevrenizde lider olma özelliğiniz ile ön plana çıkabilirsiniz ve tuttuğunuzu koparan yapınız ile başladığınız işlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Bunun yanı sıra parasal olarak rahat bir döneme gireceksiniz. Özellikle sizi destekleyen kişileri arkanıza alarak başarıları arttırmanız olasıdır. Kahve falında şaha kalkmış at görmek, tez zamanda dileğinizin kabul olması ve muradınıza ermek anlamına gelir. Eğer fincanın alt kısmında bu sembol çıkarsa, o zaman bu muradın daha hazır olmadığı demektir. Zaman alacağı ya da önünde duran başka semboller varsa o ona göre engeller olduğu ve önü açılır açılmaz murada nail olacağını gösterir.

Falda şat at görmek, aynı zamanda sizin çok şanslı olduğunuza ve bunu yakında fark edeceğinize yorumlanır. Yakın bir zamanda çıkacağınız yolculuktan mutlu bir şekilde geri dönebilirsiniz. Faldaki at yeleleri uzun ve savruluyorsa, size doğru gelen bir kısmetin olmasıdır. Yakında karşınıza çıkıp çok mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır. Bekarlar için murat anlamına gelir. Bu kısmetin daha ziyade evlilik üzerine olduğunu da müjdeler. Yakında hayırlısı ile dünya evine girmeniz söz konusu olabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, maddi veya manevi olarak çok istediğiniz bir şeye erişmek, mal mülk edinmek demektir. Büyük mutluluklar yaşayabilir ve ev hayatında da güzel olaylar olabilir. Yakında haneden müjdlei bir haber gelebilir. Bu evlilik ya da bebek müjdesi olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.