Kahve Falında Şişman Birisi Görmek

Kahve falında şişman birisi görmek, talihin açılması, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Elinize geçecek olan paralar ile istediklerinizi rahatça alabilir, refaha erişebilirsiniz. Bazı şeyler tam da sizlerin gönlünüze göre olacak. Çok büyük kısmetler ile karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik yapılan yatırımlardan şimdiden kar elde edebilirsiniz. Maddi olanakların artması, güvence olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca zenginliğin kapılarını aralamaya yorumlanır. Falına bakılan kişi sözü geçer biridir. Bol para kazanmak isteği gerçek olabilir. Bu parayı özellikle kendi zevkleriniz için harcamak isteyebilirsiniz. Lüks ve şatafat içinde uzun bir ömür geçirmek anlamına da gelir. Büyük projelerde bulunabilir ve bol kazanç sağlayacak büyük yatırımlar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birikimlerini değerlendirerek yatırımlar yapan birinin ailesine girmek şeklinde de yorumlanır. Hayırlı kısmetler elde edebilir, bol kazanç sağlayabilirsiniz. Kimsenin hayal edemeyeceği kadar büyük başarıların altına imza atabilirsiniz.

Kahve falında şişman birisi görmek, aynı zamanda açgözlülük ve doyumsuzluk şeklinde de yorumlanır. Çevrenizde dolaşan, yüzünüze gülen birileri olsa da bu kişiler arkanızdan işler çeviriyor olabilirler. Bu sırada da sizin maddi kaynaklarınızdan yararlanan hain ve düşüncesiz insanların varlığına işaret eder. İçinde bulunduğunuz bolluk ve zenginlik içinde kendinizi kaybetmemeye gayret edin. Çevrenizde size zarar vermek isteyen insanları fark edemeyecek hale gelebilirsiniz. Maddi anlamda büyük bir ferahlığın içinde olsanız da manevi anlamda birçok soruya cevap bulamamak da demektir. Dışarıdan bakıldığında bilgili ve tecrübeli görünen ve oturup konuştuğunuzda aslında hiç de öyle olmayan biri hayal kırıklığına uğratabilir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde aç gözlü bir insanın sizi maddi yönde zarara uğratması olarak yorumlanır. Bu kişi sizden yüklü bir borç isteyebilir ve bu parayı geri ödeme sözünü tutmayabilir. Eşinizin harcamaları yüzünden de maddi anlamda zorluk yaşamanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.