Kahve Falında Gölge Görmek

Kahve falında gölge görmek, sizi seven sayan ve destek olan kişilerin zor günlerinizde de yanınızda olacaklarına yorumlanır. Manevi yönden kendinizi güzlü hissedecek ve ayrıca iyilikler peşinde koşabilir, hayır işleri ile uğraşabilirsiniz. Hiç kimseye söylemeden yardıma muhtaç kişilere yardım edebilir ya da birine gizli destek verebilirsiniz. Sağlam karakteriniz herkes tarafından övgü ile karşılanacak. Verdiğiniz sözler varsa yakında bunları tutacak ve rahat edeceksiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizi seven biri tarafından farkında olmadan sürekli kollandığınıza yorumlanır. Ya da sizi kıskanan biri tarafından takip ediliyor olabilirsiniz. Bu kişi ailenizden biri de olabilir ve her hareketinizi merak edebilir. Çok sık görüşmediğiniz bir arkadaşınız veya uzak bir akrabanız da olabilir. Hayatınızda her şey çok olumlu şekilde devam edecek, kimse engel olamayacak ve işleriniz rayında gidecek. Bunun sebebi size fark ettirmeden hayatınızı kolaylaştırmak için kendisini feda eden iyi niyetli biri olmanız olabilir. Hayatınızda bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor olsanız da  sizinle bir arada bulunan insanlar size destek sunacak. Güvendiğiniz ancak size zarar vermek isteyen birine temkinli olun.

Falda gölge görmek, aynı zamanda siz fark etmeden etrafınızda iyi veya kötü bir takım olayların gerçekleşmekte olduğuna yorumlanır. Bu meydana gelen olaylar sizi de yakından ilgilendiriyor olabilir. Böyle olmasına rağmen haberiniz olmayabilir. İyi ya da kötü herhangi bir niyetle sizden saklanmaktadır. Ailenizden biri, özellikle babanız ya da eşiniz siz farkında olmadan yaptığınız hataları arkanızdan düzeltebilir. Bunu kimseye söylemiyor olabilir. İş yerinde yaptığınız çalışmaları kıskanan ve bunu sizinle paylaşamayan bir iş arkadaşınız olabilir. Bu kişi ile büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, etrafınızda dönen bir takım olayları simgeler. Siz farkında olmadan bir şeyler dönüyor olabilir. Fakat sizin bunlardan haberdar olmanız bir şekilde birileri tarafından engelleniyor olabilir. Çok yakında bir hayli şaşıracağınız olaylar olabilir. Ve sizden saklandığı için oldukça kötü hissedeceğiniz bir haber alabilir siniz. Hatta bu haberle hayatınızın değiştiğini görebilirsiniz. Hane içerisinde de yaşanan bazı olaylar sizden gizli tutuluyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.