Kahve Falında Şamdan Görmek

Kahve falında şamdan görmek, huzuru bulmak ve ikili ilişkilerde uzlaşma anlamına gelir. Eğer geçinemediğiniz ve sürekli gerginlik yaşadığınız kişiler varsa, bunlarla orta nokta bulabilirsiniz. Özellikle sizi kıskanan kişiler bundan sonra sizi rahat bırakabilirler. Eleştiri yapmak yerine artık daha pozitif davranışlarda bulunabilirler. İş ya da eğitim hayatında rakipleriniz varsa, bu kişiler artık sizden uzak durabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca güç ve iradeyi simgeler. Falına bakılan kişi için zenginlik, şaşaalı bir yaşamın kapılarını aralamak da demektir. Gerçekleşmesi muhtemel olan muntazam bir hayata erişebilirsiniz. Falda birden fazla sembol varsa, bu ikili konuşmaların olacağını ve ortaklık demektir. Bir takım maddi nedenlerden dolayı konuşulan kişi ile fikir ayrılıkları sona erebilir. Bu konuşma sonunda bir anlaşma yapabilir ve ticari açıdan geliri yüksek olan farklı işlere adım atabilirsiniz. Bu süreçte oldukça önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Fal sahibi attığı adımlara dikkat etmeli ve ekonomik durumunu güvence altına alarak tasarruflu bir yaşam benimsemeye gayret etmelidir. Karlı yatırımlar yapabilir, önerilerle birikimlerinizi değerlendirerek bereketli bir dönem başlıyor olabilir.

Falda şamdan görmek, sonu iyi bitecek bir sürecin başlangıcını müjdeler. Bu süreç kısa süreli olumsuz günler yaşatacak olsa da en nihayetinde falına bakılan kişi kesinlikle umutsuzluğa kapılıp pes etmemelidir. Büyük bir azimle fikirlerini hayata geçirmek için çaba gösterdiği takdirde bu isteğine erişecektir. Bu zorlu sürecin sonunda maddi manevi altın niteliğinde bir döneme giriş yapılması olasıdır. Bunun yanı sıra şamdandaki mumlar yanıyorsa, bekarlar nikah hazırlığına başlayabilirler. Evliler de bebek alışverişini şimdiden yapmaya başlayabilirler.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde mutluluk, bereket ve huzur gelmesi demektir. Hane içerisinde herkesin çok mutlu olacağı, sevinçten adeta havalara uçacakları havadisler dolaşabilirler. Mutluluk size çok yakın. Belki aşk hayatında da aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.