Kahve Falında Düşen Adam Görmek

Kahve falında düşen adam görmek, bir insanın sizi çok şaşırtması anlamına gelir. Bu sembol senin çevrende olan insanlardan bir tanesi sana aslında o kadar iyi gibi görünse de yanılabilirsiniz. Bu kişi senin arkandan karıştırıyor olduğu işleri de işaret eder. Sen aslında o kadar temiz ve sakin olan bir kalbe sahipsin ki kötü düşünmüyorsun. Kim sana ne diyor olsa sen herkesi de en az kendin kadar iyi sanıyor olmandan dolayı hemen inanıyorsun.

Bazı insanların sizi kandırmaya çalışmasından bıkacaksınız. Bundan sonra her önüne gelen insanlara hayatın için oldukça önemli olan sırları da anlatmaktan vazgeçmelisiniz. Bunun yerine senin hayatın üzerinde oldukça etkili olan şeyleri kimse duymasın diye de sadece kendi özeline saklamayı tercih etmen daha hayırlı olabilir.

Eğer her şeyi herkese söylemezsen, senin hayatın için bu kadar önemli olan şeyleri kimse bilemeyecektir. Bu sayede böyle olduğu için de hem sana kimse hiçbir şekilde zarar veremeyecek.  Hem de senin gözünden insanlar yüzünden bir damla yaş bile düşemeyecek.

Falda düşen adam görmek, aynı zamanda senin hayatın üzerinde sadece kötü yönde etki etmeyi tercih eden insanların karakterleri üzerinde biraz daha analizler yapmayı tercih etmen demektir. Bu sayede anlayarak sadece onları kendinden uzak tutman gerekiyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen eğer o kişilerden kendini uzak tutmayı tercih edersen daha hayırlı olacak. Bu sayede ne sana en ufak bir kötülüğü dokunabilecek ne de senin saf bir insan olduğunu anlayacak olduğu için senden her konuda da uzak durmayı tercih edecekler.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde akraba ve diğer yakınlarınızla sırlarınızı anlatmamanızın hayırlı olmasıdır. Sizin başarılarınızı kıskanan insanlar olabilir. Hayat bu kadar senin için önemli bir yerdeyken sen de sadece insanlardan kendini korumayı tercih etmelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.