Kahve Falında Dua Etmek Görmek

Kahve falında dua etmek görmek, çok hayırlı bir anlama gelir. Bu sembolün anlamı senin Allah’a (c.c) olan bağlılığın her saniye daha da çok artacak olduğuna da işaret eder. Sen bazen o kadar acı çekiyorsun ki sürekli dünyanın işleri ile ilgileniyor olmak sana o kadar acı geliyor ki bunu içinde yaşayabilirsin. Sen de daha çok kendin için yeterli kadar olan dünya işleri ile ilgileniyorsun. Ondan sonra kalan zamanlarında daha çok öbür dünyan için bir şeyler ile uğraşmayı tercih ediyorsun. Bu durum diğer insanlar arasında her ne kadar abartı olan bir şey gibi gözüküyor olsa da durum farklı olabilir. Aslında sen daha çok asıl hayatın olduğu yer için bir şeyler yapmaya çalışıyor olman da senin kendinin en azından içinin daha rahatlatması konusunda oldukça da yardımcı oluyor.

Kahve falında dua eden birini görmek, manevi yönden güçlenmek anlamına gelir. Kalbin bu ara sen her an kendini dinine vermenden dolayı daha da bir rahat olacak. Bunun yanı sıra her başını yastığa koyduğun zaman da daha mutlu olacaksın demektir.

Falda dua etmek görmek, aynı zamanda sana gelecek olan müjdeli haberleri simgeler. Bir yandan da en az senin kadar kalbi temiz olan hayırlı kısmetleri de işaret eder. Eğer sana gelecek olan bu kısmet ile daha çok kendin için mantıklı olan bir şeyi yapmayı tercih edersen daha hayırlı olabilir. İşte o an hızlı bir şekilde ilerlemeyi tercih ediyor olman senin her konuda daha da başarılı olan bir hayata sahip olman konusunda büyük başarıları da sunar.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde büyüklerin size dua etmesi ve sizi çok sevmesi demektir. Hanede birilerinin hayır duasını alıyor olabilirsiniz. Ayrıca şu günlerde iç huzurunuz da artacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.