Kahve Falında Dinozor Yavrusu Görmek

Kahve falında dinozor yavrusu görmek, uyarı anlamı taşır. Bu sembol senin daha çok bir şeyleri yapmak yerine daha çok yıkmayı tercih ediyor olduğuna işaret eder. Çok sevdiğin bir arkadaşın sana kırılacak. Bu sebeple senden biraz da olsa uzak durmayı tercih edebilir. Sen ise sana gelip anlatmak yerine daha çok onun karşısında olmayı tercih ediyor olmandan dolayı aranız bozulabilir. Onun ile arana o kadar da büyük olan sorunlar girecek ki çözemeyebilirsiniz. Eğer sen de ilk başlarda konuşmayı tercih etseydin böyle olmayabilirdi. Ayrıca ona problemin ne olduğunu sorsaydın bu sefer işte o zaman aranızda pek bir problem kalmayacaktı. Ayrıca sen de küçük olan bir şey için oldukça değer verdiğin bir arkadaşlığını bitirmek zorunda kalmayacaktınız.

Hayatında her zaman negatif düşüncelerden kaçınmalı, sorunları çözmelisin. Her ne olursa olsun her şeye bu kadar keskin çizgilerle yaklaşıyor olman bazen bu hayatın oldukça kötü olan tarafından seni koruyor olabilir. Ancak bazen de senin için iyi olan şeyleri de bir anda senin yanından alıp götürüveriyor.

Falda dinozor yavrusu görmek, aynı zamanda arkadaşından görecek olduğun kötü olan anılara da işaret eder. Sen her ne kadar o kişiye oldukça çok güveniyor olsan da o aynı şeyleri düşünmeyebilir. Hatta o kişi seni pek de sevmiyor olmasından dolayı hem maddi hem de manevi olan tüm zararları verecek demektir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı sevdiğin insanı seni dostların hakkında uyarmasıdır. Eğer sevgilini dinleyip ondan uzak kalmayı tercih etseydin senin başına asla bunlar gelmeyecekti. Sen de bu kadar zor olan durumlara şahit olmayacaktın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.