Kahve Falında Teflon Tava Görmek

Kahve falında teflon tava görmek, genellikle yeni bir dönemin ve yeni başlangıçların habercisidir. Bu sembol yeni kararlar ile yorumlanır. Falına bakılan kişi hayatı ile ilgili yeni kararlar alacak ve bu kararlar ışığında etrafında ki pek çok insanı da hayatından uzaklaştıracaktır. Dostlarından aldığı darbeler ve iyi niyetinden dolayı yaşadığı zor durumlar neticesinde artık hayatında köklü değişimler yapmaya karar vermiş bir kimsenin falıdır bu. Fakat ne yazık ki bu tür kararlar kolay kolay uygulanamamakta. Aynı şey bu kişiler içinde geçerli olacaktır. Her ne kadar hayatını yenileme kararı almış olsa da ne yazık ki bunun mümkün olmadığını ifade etmektedir. Her ne kadar eski hayatından o insanlardan ve anılarından uzaklaşmak isterse istesin bu oldukça zaman alacak ve bu zaman zarfında da yıpranmaya devam edeceklerdir.

Falda teflon tava görmek, aynı zamanda bir sürprizle karşılaşmak olarak da yorumlanır. Bu sürpriz aile fertlerinin bir sürprizi olup hiç beklemediği bir anda gelecektir. Hatta aile içerisinde kırgınlık yaşadığı veya arasının biraz bu ara soğuk olduğu biri tarafından özellikle hazırlanacak olan bu sürpriz bir hediye bir kutlama ya da kendisini mutlu edecek başka bir jest olabilir.

Falda teflon tava çıkması, ayrıca müjdeli haber ile de yorumlanır. Bu haber fal sahibinin uzun bir aradan sonra ilk kez mutlu edecek bir olayla ilgili bir haber olabilir. Aldığı haberin sonrasında sevinç gözyaşları dökecektir. Bu haber bir teklif niteliğinde de olabilir.

Kahve tabağında teflon tavanın anlamı, hane içerisinde her ne kadar size umut veren gelişmeler bekliyor olsanız da, hevesinizin kaçması demektir. Bazı duyacağınız şeyler karşısında beklentileriniz azalabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.