Kahve Falında Büyü Yapan Kadın Görmek

Kahve falında büyü yapan kadın görmek, duyacağınız şeyler karşısında hayrete düşmeniz anlamına gelir. Bu sembol özellikle yakın zaman da güzel ve şaşırtıcı bir haber alacağınıza işaret eder. Yakın zaman da bir seyahat planı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı düşmanlarınız olduğuna da işaret eder. Siz henüz fark etmeseniz de çevreniz de sizi pek fazla sevmeyen ve başarılı çalışmalarınızı oldukça kıskanan kişiler vardır. Bu kişiler zaman içinde size bir takım zararlar vermek isteyebilir. Yakın çevrenizden sizi kıskanan ve pek fazla sevmeyen birisi, size bir takım zararlar vermek isteyebilir. Maddi zararlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Falda büyü yapan kadın görmek, temkinli olmak şeklinde de yorumlanır. Dikkatli olmanız gereken günler sizi beklemektedir. Bazı insanlar sizin kötülüğünüzü isteyebilir ve bunun için önünüze engeller koyabilirler. Ya da sizi yanlış yönlendirebilirler.

Kahve falında büyü yapan kadın çıkması, aynı zamanda tanıdık bir kadın tarafından kısa süre de kötü bir haber alacağınıza işaret eder. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu günlere kısa süre içinde gölge düşeceğine, karanlık ve kötü günlerin sizi beklediğine, yakında ki bir düşmana işaret eder. Bu kötü günler çok uzun sürmeyecek, doğru kararlar vermeniz halinde kısa süre içinde geçecektir. Önemli adımlar atacağınız, iş hayatında ve kariyerde yeni girişimler de bulunacağınız günler sizi beklemektedir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde fesat insanların olması ve negatif enerjileri ile herkesi gerginlik yaşatmaları demektir. Bu kişiler sizin de canınızı sıkabilir. Sizin için iyi olan bir şeyi kötü gibi gösterebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.