Kahve Falında Cüce Görmek

Kahve falında cüce görmek, beklentilerin bir anda gerçek olması demektir. Yakın zamanda fal sahibinin hayatına sihirli bir elin dokunacağını ve tüm olumsuzlukların kısa sürede kaybolacağını yorumlanır. Falına bakılan kişinin cinsiyetine göre de bu sembol farklı anlamlar taşır. Bu sembol durum çok ilginç gelişmelerin yaşanacağına dalalettir. Fal sahibi erkekse, bu sembol yıllardan beri tanıdığı bir kız arkadaşının yaptığı bir jest ile hayatını güzelleştirmesi sonucunda doğacak bir aşka işaret eder. Bir kadının falında cüce çıkarsa, bunun anlamı etrafında dolaşıp duran ama bir türlü fark etmediği aşkın varlığıdır. Bu sizden hoşlanan adamı fark ettikten sonra hayatı değişecek olan fal sahibi kendini korunup kollanmaya kaptıracak demektir. Hatta sürekli yakınlarda bir yerde o olsun isteyecek.

Bu sembol ayrıca sizin ve sevdiklerinizin kalplerinde yer alan sevgi ve saygı ile oldukça da değerli olan şeyler olduğunu işaret etmektedir. Sizler her an saygıya ve sevgiye önem veren bireyler olmanız da sizin gibi olan insanlar tarafından oldukça sevilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda herkes tarafından takdir edilmenize zemin hazırlamaktadır. Bu iyi niyetiniz aslında sadece insanlar arasında da değil, iş ve projeleriniz üzerinde de büyük etkiler kurar. Bu sayede başarıların art arda gelmesine de en iyi zemini hazırlar. Hem aşka olan inancınızı elinizden alır, hem de bu durumun iş hayatınıza yansımasına da neden olabilir. Eğer bir aşka küsünce kalbinize de ceza vermeye devam ederseniz, bu durum kendinizi toparlamak oldukça da zaman alacak olduğunu unutmayın.

Falda cüce görmek, bir yandan da pişmanlık demektir. Geçmişe duyulan özlemin yanı sıra bir yandan da o zamana duyulan nefreti de simgeler. Birilerine karşı kalbinizin kırık olması, sizlere gelen tüm fırsatları kayıp etmenize neden olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre istenmeyen misafir anlamına gelir. Mecburen katlanmak zorunda olduğu insanların varlığından aşırı şekilde rahatsız olan fal sahibi ne yazık ki kendini dışarı atmak için bahaneler üreterek yalnız kalmak isteyecektir.

Fincanın dip kısmında bir cüce sembolü çıkarsa, aile içerisinde çok korkan birisinin varlığı ile yorumlanır. Yaptığı bir hatadan dolayı çok üzülen bu kişi, yakın zamanda fal sahibinin tepkisinden korktuğu için olanları gizlemek zorunda hisseder. Fincanın kulp kısmında cüce sembolü çıkarsa, bu saklı gizli olayın yakın zamanda ortaya çıkarılması gerektiğini işaret eder.  Bilindiği gibi sakladıkça daha zararlı olabilir.

Bir diğer anlamı da hislerinde sürekli yanılan fal sahibinin yine aynı hataya düşmesi demektir. Karşı cinsle olan ilişkinizde nasıl davranacağını bilemeyen fal sahibi bu konudan şikayetçi olabilir. Hatta tecrübesizliği yüzünden hiçbir ilişkiye cesaret edememektedir. Fal tabağında cüce çıkarsa, ilerleyen dönemlerde bu sorunun ortadan kalkacağını ve daha öz güvenli adımlar atılacağına delalettir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.