Kahve Falında Minare Görmek

Kahve falında minare görmek, fal sahibine dini bütün bir insandan gelecek manevi yardıma yorumlanır. Özellikle bazı konularda kendini ve etrafındakileri aşırı şekilde sorgulayabilir. Ancak böyle bir yardıma gerçekten ihtiyacı olacak demektir. Fal fincanının dip kısmında görülen yüksek bir minare de fal sahibine hediye edilmek istenen bir eşyayı simgeler. Ancak bu kişi fal sahibinden pek yüz bulamadığı için hiçbir girişimde bulunmaya cesaret edemiyor ve tedirgin oluyor demektir. Dış görünüş itibari ile etrafına ilgisiz gibi dursanız da, kendi kısmetini kapatmak konusunda çok becerikli olduğunuzu gösterir.

Falda minare görmek,  insanları konuşmanız ile etkilemeniz anlamına da gelir. Fikirleriniz rahatça kabul görebilir. Eşi ile iletişime geçmeyi doğru bir şekilde başaramadığını düşünen fal sahibi, eşi ile iletişim kurmak adına farklı yollar deneyebilir. Bu sayede aralarındaki sorunları daha kolay bir şekilde çözebilirler. Eşinizle aranızdaki sorunlar azalabilir.

Fincanın kulp kısmında beliren minare sembolünün anlamı ise, kısa ve etkili bir görüşmeden sonra iş hayatına dair tüm fikirleri değişen fal sahibi demektir. Bu karşılıklı görüşmeyi yapan kişinin üslubundan çok etkilenen fal sahibi bundan sonraki hayatında işini daha fazla ciddiye alacak. Hatta daha büyük başarılar elde edecek demektir.

Bazı fal yorumcularına göre falda minare çıkması ilginç bir anlama daha gelmektedir. Eğer kahve falında çift minare sembolü çıkarsa ya da fal tabağında görülürse, bunun anlamı hayatında köklü bir değişiklik yapmak istemektir. Fal sahibinin dileği gerçek olacak demektir. Hatta hayatı baştan sona değişecek şeklinde de yorumlanabilir. Bazı hedefleriniz için artık yola çıkabilir ve bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Hırsınız artıyor olacak ve kararlısınız. Falda çıkan minare sembolü kahve fincanının ağız kısmında çıkmış ise bu süreç çok yakın olduğu anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.