Kahve Falında Deniz Anası Görmek

Kahve falında deniz anası görmek, bir süredir endişe edilen bir konuda refaha erişmek demektir. Eğer aile içerisinde sağlık problemleri yaşayan biri varsa, yakında sıhhatine erişebilir. Sağlık konusunda güzel haberler alabilirsiniz. Ya da bir süredir sonunu getiremediğiniz, her seferinde yarım kalan işleriniz için artık tamamlayacak gücü ve fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle aileden biri uzakta yaşıyorsa, sonunda ziyaretine gidebilirsiniz. O da sizi görmeye gelebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzun süredir görmediğiniz bir aile dostunuzun müjdeli haberi ile büyük sevinç yaşamak demektir. Bu haberin evlilik hayatınıza etkisi olumlu yönde olacak. Evliyseniz eşiniz ile ikinci baharı yaşama fırsatı olabilir. Bekar bir fal sahibi için de evliliğe atılacak olan bir adımı yakında atacağını müjdeler. Falda deniz anası çıkması, ayrıca tehlikenin ya da bazı kişiler tarafından doğabilecek sıkıntıların sinyalini verir. Son günlerde edineceğiniz dostluklar oldukça zarar verebilir. Hatta bu dostluklar ailevi ilişkilerinizi tehlikeye atacak derecede sorunları ortaya çıkarabilir. Dost bildiğiniz insanlar tarafından aptal yerine konmaya çalışılabilirsiniz. Güvenerek verdiğiniz bazı sırlarınızı iyi niyetiniz nedeni ile size karşı kullanılabilir.

Falda deniz anası görmek, aynı zamanda bir süredir size hasetlik besleyen gizli düşmanlarınız tarafından engellerle karşılaşmak demektir. Hiç ilginiz olmadığı halde bir takım olaylara alet edilmeniz söz konusu olabilir. Bu olaylar çalışma hayatında gerçekleşecek olup, dikkatli olmazsanız sizin işinizi kaybetmenize kadar kötü olabilir. İş arkadaşlarınız oldukça hırslı ve gözü kara oldukları için size fazlası ile iyi niyetli görünseler de arkanızdan iş çevirebilirler. Bu kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Kendinize yakın hissettiğiniz insanlara bir süre de olsa herhangi bir sırrınızı vermeden önce iki kere düşünün.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, şefkat ve merhamete ihtiyacı olan biri ile karşılaşacağınıza işaret eder. Sizin bu kişiyle karşılaşmanız ve o anda vereceğiniz tepki çok önemlidir. Çünkü bu sayede kendiniz ile ilgili bir anı ile yüzleşme olasılığı olabilir. Geçmiş yıllardan beri bilinç altınızda kalmış olan bir olayı hatırlatabilir. Bu anı ilk önce allak bullak olmanıza sebep olsa da hatırlayacağınız küçük detaylar bazı insanlara olan vefa borcunuzu ödemenize vesile olabilir. Vicdanınızı rahatlatmak isteyebilir, manevi yönden de güçlenebilirsiniz. Şu dönemde etrafınızdaki insanların ihtiyaçlarına dikkat etmenizde yarar olabilir. Bunun yanı sıra falda birkaç tane denizanası çıkarsa, büyük bir hayır girişiminde bulunabilirsiniz. Sürekli olarak tahammül ettiğiniz insanlara karşı sabrınızın tükenmek üzere olabilir. Fakat sabretmeye gayret ederseniz, kazanan taraf sizler olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.