Kahve Falında Balina Kuyruğu Görmek

Kahve falında balina kuyruğu görmek, hem bekar hem de evli olanlar için çok müjdeli bir semboldür. Bekar olanlar tez zamanda nikah masasına oturarak aşık oldukları kişi ile dünya evine girebilirler. Evleneceğiniz insan hem sizin hem de ailenizin çok seveceği, herkesin onay vereceği biri olacak. Onunla birlikte mutluluğunuz artacak. Evli olanlar da eşleriyle birlikte zorlukları aşacaklar. İlişkilerindeki mutsuz dönem sona erecek demektir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sürekli sen nereye gider isen git senin ile gelmek isteyen birine yorumlanır. Bu kişi sen her ne kadar rahatsız olduğunu dile getirsen de bu huyundan vazgeçmiyor olabilir. Hiçbir şekilde senin peşini bırakmayan insanlar yüzünden canın sıkılabilir ve isyan edebilirsin. Artık o kişilere bu durumu düzgün bir şekilde anlatmak yerine daha sert tepki de verebilirsin. Çünkü sabrını bir hayli zorlayabilirler. Üzerinde baskı oluşturan kişiler  yüzünden de canın sıkılabilir. İnsanların senin hayatına karışmasına ve müdahale etmesine izin vermek yerine kendi kararlarına saygı göstermelisin. Yoksa mutsuz ve pişman olabilirsin.

Falda balina kuyruğu görmek, aynı zamanda maddi olarak da zor günler geçirdiğine ve bu zorlukların sonuna geldiğine yorumlanır. Öyle ki en son bir yerden sana gelecek olan maddi bir yardım ile borçlarını kapatabilirsin. Elinin de rahatlayacak olduğuna işaret etmektedir. Yakında bu gelecek olan maddi yönden rahatlama ile birlikte istediklerini de alma şansın olacak. Fakat gereksiz yere kullanmak yerine fazlasını bir köşeye ayırırsan pişmanlık yaşamazsın. Yoksa yeniden maddi zorluklar olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile içi geçim sıkıntısının sona ermesi ve mutluluğa erişmek, rahatlamak demektir. Artık bir rahat nefes alacaksınız. Sizi bir süredir zorlayan bir konuda artık çözüm bulabilirsiniz. Bazı sıkıntılar geride kalacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.