Kahve Falında Kaplumbağa Görmek

Kahve falında kaplumbağa görmek, tam da umudunuzu yitirmiş olduğunuz bir konuda müjdeli haberler alacağınıza yorumlanır. Belki hedeflerinize henüz ulaşamamış olabilirsiniz ve bu da sizde hayal kırıklığı yaratıyor olabilir. Fakat çok yakın zamanda ani değişiklikler olabilir ve bir anda hızla hedeflerinize ulaşabilir, hayallerinize erişebilirsiniz. Yavaş bir sürecin ardından güzel şeyler sizleri bekliyor olacak.

Falda çıkan bu sembol ayrıca müjdelenen bir mal mülk demektir. Belki bu bir ev satın almak olabilir. Ancak fal sahibinin tam da aradığı ev olacaktır. Hatta bu evin  içerisinde huzur bulma ihtimali çok yüksektir. Fincanın üst kısımlarına doğru bu sembol çıkarsa, çok yakın bir zamanda yeni evinize taşınacağınıza yorumlanır. Ev değişikliği yapılabilir ve falına bakılan kişiyi hareketli günler bekliyor demektir. Bir o kadar da yorucu bir hafta bekliyor. Her şey çok hızlı ilerleyebilir. Bunun yüzden biraz şaşkına dönebilirsiniz ve afallamanız da normal olacaktır. Eğer fincanının dip kısımlarına doğru bu sembol çıkarsa, ev sahibi olmak için biraz daha beklenilmesi gerekir. Bunun yanı sıra tabakta görülmesi, emekli olunca ev sahibi olarak, huzur dolu bir yaşlılık geçirmek demektir.

Falda kaplumbağa görmek, aynı zamanda  işleri yolunda giden fal sahibinin çok ani bir karar ile şehir değiştirmesi anlamına gelir. Ayrıca işini de oraya taşıması olasıdır. Bu ani karar karşısında şaşkına dönen aile bireyleri yeni ortamlarına pek alışamayabilirler. ancak böyle olsa bile zamanla uyum sağlayacaklardır. Artık daha dingin bir hayata yelken açacaksınız. Aslında burada falına bakılan kişinin niyeti zaten ailesini karmaşa dolu bir hayattan kurtarmak olacaktır.  Yakında iş hayatında çok daha olumlu gelişmelerin ve fazla mülkün habercisidir. Bunun yanı sıra tüm bu mal mülk fazlasıyla hayırlı gelecektir. Eğer fincanın kulp kısmında karşılıklı çıkarsa, kişinin hayatında yolunda gitmeyen her türlü olayın nihayet bir çözüme kavuşacağını müjdeler. Falına bakılan kişinin kafasının da bu sayede rahatlaması söz konusu olacak.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayatının sonuna kadar koşturarak çalışanların birikimlerini doğru değerlendireceklerine yorumlanır. İlerleyen zamanda da mutlu ve rahat içerisinde huzur dolu bir yuvaya sahip olacaksınız. Helal lokma kazanan fal sahibinin sonunda emeklerine değecek rahatlığı bulacağı yakındır. Hep arzu ettiği emeklilik yılları gerçek olacaktır. Bu mutlu günleri doya doya yaşayacak olan kişiyi güzel günler beklemektedir. Bekar olanlar için de evlilik hayatında huzur ve neşe bulması demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.