Kahve Falında Egzoz Görmek Ne Demek?

Kahve falında egzoz görmek, kısa bir zaman içinde hayalini kurduğu araba mı yoksa motosiklete mi kavuşacağınızın işaretidir. İş hayatınızda makamınızda yükseleceğinize, iş hayatınızda olukça önemli adımlara yelteneceğinize delalet eder. Mal ve mülk konusunda hiç olmadığı kadar kazançlı bir döneme gireceğinizin simgesidir.

Başka bir yoruma göre de bolluğa, berekete ve iyi günlere işaret eder. Okul ve iş yaşamınızda yeni atılımlar yapacağınıza, hayırlı işlerin, kısmetleri ve iyi ameleye tabir edilir. Kısa bir süre içinde çok uzaklardan birinden güzel bir haber alacağınıza ve bu haber sizi sandığınızdan daha da sevindireceğine yorumlanır.

Falda egzoz görmek, yakın zamanda sıhhatine kavuşacağına ve eski günlerine tez zamanda kavuşacağına yorumlanır. İş hayatınızda farklı platformda yatırım yapacağınıza ve bu yatırımdan oldukça kazançlı bir şekilde alnınızın akıyla çıkacağınızı simgelemektedir. Hanımları aralarında yaptığı eğlenceye tabir edilir.

Çok istediğiniz erkek bir çocuğa delalet eder. İş hayatınızda çok uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve gideceğiniz yer daha çok hayalini sürekli kurduğunuz ve girmek, görmek istediğiniz bir olduğuna işarettir. Yükselişe, sabrın karşısında kazanılan mutluluğa, hal ettiği mertebeye, yardımsever birine ve bir karıncayı bile üzmeyen bir kişiye tabir edilir.

Aşk hayatınızda yeni ufukların sizi beklediği, partnerinizle tutkulu bir aşk yaşayacağınıza ve kısa zamanda hayalini kurduğunuz yemeğe çıkacağınıza ve orada sizi güzel bir haberin beklediğini gösterir. İyi haberlerin ve aile içinde çıkan tüm sorunların artık hal olacağına ve bir daha bu gibi sorunların olmaması için çok çabalamanız gerektiğine işaret eder.

Kahve falında egzoz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.