Kahve Falında Hamile Karnı Görmek Ne Demek?

Kahve falında hamile karnı görmek, her şey gözünüze olumsuz gibi görünmeye başladığı bir anda yaşayacağınız olumlu olaylar sonucunda yepyeni kararlar alarak daha sağlam adımlarla hedefinize doğru yürümeye devam edebilirsiniz. Sizi üzen ve üzülmenize sebep olan insanların etrafınızda dolaştığını gösterir. Bu kişilerin farkına varmalı ve sizi üzen herkesi hayatınızdan uzaklaştırmalısınız. Sevdiğiniz ve çok saygı duyduğunuz birinin söyledikleri kafanızı karıştırabilir.

Falda hamile karnı görmek, güzel günlerin yakın olduğunu fakat o günlere ulaşmak için sabırlı olmanız gerektiğini gösterir. Mutlu olduğunuz anlarda yanınızda olan fakat üzüldüğünüzde yanınızda olmayan kişilerin samimiyetine inanmamalı ve bu kişilere sırlarınızı, hassas noktalarınızı belli etmemelisiniz.

Sizi çok sevindirecek bir evlilik haberini yakın zamanda duyabilirsiniz. Yeni başlangıçların ve yeniliklerin habercisi olabilir. Bu dönemde alacağınız kararlar hayatınızın ilerleyen dönemlerini çok etkileyebilir.

Ailenden birisi beklenmedik bir fırsat yakalayacak ve bu fırsat onu maddi anlamda çok rahatlatacak. Bir toplulukta tanışacağın bir beyefendi ile hoş vakit geçireceksin. Uzun zaman görüşeceğin bu beyefendi zamanla senin evlilikle ilgili fikirlerini değiştirecek. Bu erkekle yapacağın evlilik hayatında ikinci baharı yakalamanı sağlayacak.

Maddi manevi yakalayacağın mutluluk sana kötü günleri unutturacak. Bu aralar çok sağlıksın ancak hastalık hastası olman sana kendini kötüymüş gibi hissettiriyor. Hiçbir şeyin yok, boş yere kuruntu edip canını sıkma. Yakın zaman içinde tanıştığın orta boylu bir kadın ile ortada hiçbir neden yokken tartışıp gerileceksin. Üç vakte kadar isminde D harfi olan bir erkekten alacağın güzel haber ile keyfin yerine gelecek.

Kahve falında hamile karnı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.