Kahve Falında Olta Tutan Birini Görmek

Kahve falında olta tutan adam görmek, bazı gerçekleri er ya da geç görmek demektir. Sizler için her şey ne kadar hayatta toz pembe gibi gözüküyor olabilir. Böyle olsa bile aslında hiç de öyle olmadığını işaret etmektedir. Sizler her olaya oldukça pozitif ya da çok doğal gibi bakmayı tercih ederseniz sadece sizler hayatınız boyunca kayıp edersiniz. Ayrıca her şeyi kolay bir şekilde kazanmanıza olanak varken bunu görmezden gelmeyin. Bazı şeyleri kendiniz için oldukça zor hale de getireceksiniz.

Son zamanda her şey sizlerin lehine ilerlerken sizler bu durumu kendinize kötü bir şekilde çevirmeyin.  Sizler de başkaları gibi çok daha mantıklı olan şeyleri yapmayı tercih edin. Bu hayatın sadece sizlere ait olduğunu bilerek davranmayı tercih ederseniz o zaman daha iyi kazanabilecek olduğunuzu anlamalısınız. Bunun yanı sıra sizler de ona göre davranmayı daha çok tercih etmelisiniz.

Falda oltaya takılmış balık görmek, genellikle hayatınız boyunca pek de yapmadığınız şeyleri yapmak üzere olduğunuzu gösterir. Bu yüzden de artık bir hayli zorlanmaya başlıyor olduğunuza işaret eder. Bir hayat sizler için oldukça güzel bir şekilde ilerliyorken kıymetini bilin. Çünkü sizler kendi elleriniz ile bunu berbat hale getirmek için o kadar çok çaba sarf ediyorsunuz ki artık kendinize bir dur demeniz gerekiyor.

Kahve tabağında olta tutan adam çıkması, aynı zamanda kendinize karşı bencil olmanız demektir. Aile içerisinde de hep kendinizi geri planda bırakıyor olabilirsiniz. Sizler de bu esnada daha çok başkalarından çok kendinizi düşünmeyi tercih etmelisiniz. İnsanlar unutmayın ki asla sizlerin onları düşünüyor oldukları kadar sizleri düşünmüyorlar. SSizler de bu yüzden en mantıklı olan şeyi yapmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.