Kahve Falında Noel Baba Görmek

Kahve falında noel baba görmek, size bir insanın büyük bir sürpriz yapması anlamına gelir. Biri sizi mutlu edecek bazı planlar içerisinde olabilir. Bu sembolün diğer anlamı ise sana senin çevrende yer alan insanlardan daha çok tanımadığın ve sadece hatta merhaba ile sınırlı kalmayı tercih ettiğin insanlar iyi gelmesidir. Bu kişiler ile dertleşmek ve her an içinde olan sıkıntıları anlatmak daha iyi geliyor olabilir. Böyle olmasından dolayı sen yakınında yer alıyor olan insanlardan daha da çok uzağında olan insanların yanında yer almayı tercih ediyorsun.

Emin olabilirsin ki, onlar seni pek de tanımadıkları için sana pek de zarar vermeye güçleri yetmeyecek. Bu yüzden de sen daha mutlu olan bir hayata sahip olabileceksin. Kendi etrafında olan insanlardan uzak kalmak için sen de onlar ile konuşarak arana sana daha da iyi gelecek olan mesafeleri koyabilirsin. Sonucunda sen de oldukça mutlu olan anlara sahip olabileceksin.

Falda noel baba görmek, aynı zamanda hayatın her kötü anı içerisinde barındırıyor olduğu gibi bir de ek olarak oldukça iyi olan anları da içerisinde barındırıyor olduğuna işaret eder. Eşini daha yakın bir süre önce kayıp etmiş olabilirsin ve seni bir anda neden olmadan bırakıp gitmiş olsa bile sen bu duruma üzülmek yerine daha çok onun ile geçirebilecek olduğun mutlu anları yaşayabilirsin.

Kahve tabağında bu sembol hane içerisinde sorunların çözülmesi demektir. Bazı problemleri er ya da geç aşacaksınız. Her şey senin mutlu olman için hayatında yer alıyor. Durum böyleyken de sen de onlar için bir şeyler yapmayı tercih et ve tüm güzellikleri de yaşayabilesin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.