Kahve Falında Cami Minaresi Görmek

Kahve falında cami minaresi görmek, küslüklerin er ya da geç sona ermesi ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalkması anlamına gelir. Falına bakılan kişi kendisine küs olan kişilere barış dalı uzatabilir. Bu sembol en genel anlamıyla ikili ilişkilere dair yorumlanır ve güzel şeyleri haberdar eder. Fal sahibinin yakın çevresi ile yakın zamanda yaşadığı tartışmalar yaşamış olabilir. Hatta fikir ayrılıkları sonucunda girilen münakaşalar kötü bitmiş olabilir. Falına bakılan kişinin sorun yaşadığı kişiler varsa, en kısa zamanda ilişkilerini düzelteceğini müjdeler. İkili ilişkilerde pürüzlerin sona ereceğini gösterir.

Falda çıkan bu sembol tüm sevdikleriniz ile aradaki soğuklukların sona ereceğine yorumlanır. Ayrıca özlem duyuyorsanız mesafelerin yok olacağı bir karşılaşma olabilir. Bunun neticesinde fal sahibi küs olduğu insanlar ile yeniden eski mutluluğuna kavuşabilir. Falda çıkan cami minaresi figürü, sona eren bu fikir ayrılıkları ve soğuk davranışlar demektir. Bunun sonucunda kişinin kavuşacağı iç huzurun ve mutluluğun da habercisi olur.

Falda cami minaresi görmek, aynı zamanda bazı yorumculara göre de falına bakılan kişinin yakın çevresinde oldukça olumsuz düşüncelere sahip kişiler olmasına işaret etmektedir. Bu negatif kişiler canınızı sıkabilir. Ancak cami minaresi, kişinin bu olumsuz düşüncelerden etkilenmeyeceğini anlamına gelir. Hatta olabildiğince uzak durmak isteyebilirsiniz. Falda görülen cami minaresi uzunca bir zamandır ayrı düştüğünüz ve haber dahi alamadığınız bir yakınınız ile en yakın zamanda bir bağ kuracağınıza da haberdar eder. Kurulan bu bağ yaşamınıza renk ve hareket getirebilir. Bunun neticesinde mutlu günlerin kapısını aralamanız olasıdır. Bunun yanı sıra minare figürü ilk bakışta manevi yaşamı simgele. Fakat böyle gibi görünse de sosyal yaşamına ve ilişkilerinize dair haberler de taşır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, genel olarak kişinin iş hayatında yakalayacağı büyük başarıya yorumlanır. Kişinin uzun zamandır gelmek istediği konuma en kısa süre içinde geleceğinin habercisi demektir. Bu konum iş hayatında uzun yıllar sürecek. Ayrıca bunun devamında da yeni başarılara imza atmasını sağlayacaktır. Kişinin beklediği bu terfi en kötü hissettiği zamanda kapısını çalabilir. Bu da hem kendi içinde hem de hane içinde var olan sıkıntının kısa süre içinde biteceğini müjdeler. Bu haberle birlikte gelecek olan terfi maddi olarak da yansıyacağı için uzun zamandır çektiği aile içi mali sıkıntılar da son bulur. Bu sıkıntılardan kaynaklı aile içi huzursuzluğunda son bulacağının göstergesidir. Falına bakılan kişinin yakalayacağı bu terfi uzun yıllar sürecektir. Bunun  sonunda çocuklarına kadar gidecek başarılı bir iş hayatının olacağının da habercisidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.