Kahve Falında Küçük Memeli Kadın Görmek

Kahve falında küçük memeli kadın görmek, geçmişte yarım kalan bir ilişkinin yeniden alevlenmesi anlamına gelir. Hatta eskiden hoşlandığınız ev duygularınızı bir türlü açamadığınız kişi ile yakında yollarınız kesişebilir ve birlikte bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Lise ya da çocukluk arkadaşınız ile de aşk yaşamanız olasıdır. Veya o zamanlar sevdiği kişinin tekrar bir şekilde karşına çıkacağına ve senden bir şans isteyeceğine yorumlanır. Bu karşılaşma iki kişinin de beklemediği bir zamanda olabilir. Hatta beklenmedik bir yerde gerçekleşecektir.

Falda çıkan bu sembol aşk hayatında yeni başlayan ilişkilerin başlarda çok mutluluk vereceği sanılması, ancak hayal kırıklığı olması ve sona ermesi demektir. Bu ilişki aslında iki kişi için de büyük bir zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır. Bu kişinin eski ilişkilerinden kalma bir sürü problemi olabilir. Hatta gizlediği bir çocuğu bile olması olasıdır. Bunların hepsinin keşfi de çok uzun zaman alsa da öğrenince ilişkiniz sonlanacaktır.

Falda küçük memeli kadın görmek, aynız amanda sizi aldatmaya çalışan ve kendi ile ilgili yalan söyleyen birinin yalanlarının çıkmasıyla hatadan dönmek demektir. Belki de evlenmeyi düşündüğünüz bu insanın gerçek yüzünü görmüş olacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde bir kadınla zıt düşmek ve tartışmak demektir. Bu kadın size içinde biriktirdiği her şeyi söyleyerek kalbinizi çok fazla kırabilir. Size hiç hak etmediğinizi düşündüğünüz bazı sözler söyleyebilir ya da iftiralar atabilir. Bu duyduklarınız karşısında sizde şaşıracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.