Kahve Falında Tahterevalli Görmek

Kahve falında tahterevalli görmek, hayatınızda inişli çıkışlı bir sürecin söz konusu olacağını haberdar eder. Özellikle iş, eğitim ya da kariyer hayatınızda ciddi ve ansızın bir değişim hareketi olacağının habercisidir. Eğer devlet kurumunda çalışmak istiyorsanız, kamu kurumuna girebileceğinize işaret eder. Sınavlarınız güzel sonuçlanabilir ve o kuruluşta kalıcı görev yapabilirsiniz. Kadroya geçmeniz de söz konusu olabilir. Bir iş değişikliği de olabilir. Bir anda hayatınızı değiştirecek sürpriz fırsatlara karşı hazırlıklı olun.

Falda çıkan bu sembol, git gellerin çok fazla olması ve belirsizliklerin canınızı sıkmasına da yorumlanır. Falına bakılan kişi hayatını farklılaştıracak yeni kişilerle tanışabilir. Fakat tanışacağı bu kişilerin bünyesiyle azim ve başarısıyla çok güzel yerlere geleceği gibi, tam ters yanılgıya da düşebilir. Bu sembol genellikle falına bakılan kişinin iş hayatında yapmak istediği bir takım atılımlar ile başarılı olabileceğine yorumlanabilir. Ancak bunun için de çok temkinli yol almalısınız. Yoksa tam tersi hüsran da olabilir.

Falda tahterevalli görmek, aynı zamanda yakın zamanda falına bakılan kişinin hayatında yeni kuracağı düzen olduğuna işaret eder. Bu düzen bol kazançlı bir gelir elde etme olanağı sağlayabilir ve şükür edebilirsiniz. Uzun bir sürecin ardından, yapmak istediği işe zaman ayırabileceğinizi de simgeler. Kendiniz için bir şeyler yapma şansı elde edebilirsiniz. Kollarının dengede olduğu görülürse, bunun anlamı yeni bir işe başlangıç yapacağı şeklinde yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, geçmişte çekilen sıkıntıların son bulacağına ve rahata erileceğine yorumlanır. Aile içi sorunlar geride kalabilir. Zamanında çok sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Hatta kötü imtihanlardan geçmişseniz, bundan böyle bu buhranlı dönemden kurtulma şansınız olacak. Bu sembol şükretme manasına da gelmektedir. Aile içerisinde ise her türlü hayırlı olaya yorumlanabilir. Bu hayırlı bir evlilik olabilir. Ya da hayırlı bir iş olabilir. Veya çok sevineceğiniz bir haber de gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.