Kahve Falında Diz Çöken Erkek Görmek

Kahve falında diz çöken erkek görmek, pişman bir erkeğin gelip af dilemesi ya da sizden özür dilemesi anlamına gelir. Bu erkek henüz hatasının yeni farkına varıyor olabilir. Bu sebeple de artık aranızdaki dargınlığı sona erdirmek için gelip size hatasını telafi etmek isteyebilir. Eğer bir evlilik çağında kızın falında çıkarsa, bunun anlamı da gelecek olan evlilik teklifidir. İlişkisi olan genç kızlar da sevdikleri erkekten evlilik teklifi alabilirler. Çok büyük bir sürpriz ile karşılaşmanız olasıdır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca kısa süre içerisinde bir evlilik teklifi almanın yanı sıra çıkma teklifi alarak hayatını da oldukça seni seven biriyle paylaşmak demektir. Her an seni mutlu etmek için çaba sarf eden bir kişi ile hayatını birleştirecek olduğuna da yorumlanır. Bu kişi ile o kadar mutlu olacaksın ki, iyi ki diyeceksin. Sana o kadar içten ve temiz duygular ile bakıyor ki buna karşılık bulacak. Çok sevildiğin kadar bir o kadar da çok seviyor olacaksın.

Falda diz çöken erkek görmek, aynı zamanda kendine ait olan bir ev ya da araba, hatta arsa gibi tapusu olan bir şeyi almak üzere olduğuna da yorumlanır. Maddi yönden zorlukların üstesinden gelerek, birikimlerini de en iyi şekilde değerlendirme şansın olabilir. Çok güzel nasiplerin olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde bir erkekten gelecek barış sinyali demektir. Eğer ailede küs olduğunuz bir erkek varsa, pişmanlık duyarak sizinle arasındaki küslüğü sona erdirmek isteyebilir. Bir erkek size karşı hatasını telafi edecektir. Ailede bir erkekten de destek alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.