Kahve Falında İskelet Kafası Görmek

Kahve falında iskelet kafası görmek, çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen ve içten içe size karşı fesatlık yapan dost görünümlü düşmanlara yorumlanır. Özellikle iş hayatında bazı çalışma arkadaşlarınız sizin yükselmemeniz için gayret edebilirler. Onların bazı negatif yorumları da sizi engelleyebilir. Başka insanların sizi eleştirileri bazen kıskançlık yüzünden olabilir. Amaçları sadece sizi hayata küstürmek ya da motivasyonunuzu düşürmek olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca enerji dolu fal sahibi ile yorumlanır. Dağ tepe tırmanmayı ve hareketli bir yaşam sürdürmeyi hedef haline getirmiş biri olabilirsiniz. Falına bakılan kişinin son zamanlarda iş dolayısıyla özel hayatına ilgi gösterememesi ve kendini soyutlaması da huzurunu kaçırabilir. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurarak etrafındaki diğer her şeyi unutman da söz konusu olabilir Özel hayatın ile iş sorumlulukların arasında denge kurmak bir hayli güç olabilir. Aile bireyleri bundan dolayı şikayetçi olabilirler ve sizden daha çok ilgi bekleyebilirler.

Falda iskelet kafası görmek, aynı zamanda ters yönde gelişen bazı olaylara da yorumlanır. Bu olaylar fal sahibini ilk süreçte sarsılmasına yol açabilir. Fakat sonra böylesinin daha hayırlı olacağını anlayacaktır. Falına bakılan kişi sakin tavırlar sergilediği sürece altından kalkamayacağı hiçbir konu olmayabilir. Fal sahibi bu dönemi de başarı ile atlatabilir ve refaha erişebilirler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde gıybet yapan ya da sizin başarılarınızı kıskanan birileri olabilir. Bazı istek ya da hedeflerinizi hemen herkese söylemek yerine başarınca dile getirmeniz daha hayırlı olabilir. Çünkü sizi eleştirerek güzel şeylerden vazgeçmenizi sebebiyet verebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.