Kahve Falında Ayı Kafası Görmek

Kahve falında ayı kafası görmek, size karşı fesatlık yapan birilerine yorumlanır. Bu kişi yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bazı konularda sizin yaşam enerjinizi düşürüyor olabilir. Motivasyonunuzun da düşmesine sebebiyet verebilir. Hatta maddi yönden bu kişi sizi büyük kayıplara uğratabilir. Güven duymadığınız kişilere kefil olmamaya gayret edin. Güven duymadığınız hiç bir belgeye imza atmamaya gayret edin.

Falda çıkan bu sembol ayrıca senin için her ne kadar kötü niyetli gibi gelen kişiler hayatında yer aldığını düşünüyor olsan da aslında öyle olmamasıdır. Aslında o kişiler seni çok seviyor olabilirler. Herkesten korumak için de senden bile daha çok çaba sarf ediyor olabilir. Ancak bu tutumları size çok baskıcı gelebilir. Sürekli size müdahale etmeleri ve tedirgin etmelerinden dolayı şikayetçi olabilirsiniz. Hayatınızda baskın bir figür yüzünden olumsuz düşünceleriniz olabilir. Seni destekleyen ve seni her şeyden korumaya çalışan kişiler ile aranızda uzlaşma olması için gayret etmenizde fayda olacaktır.

Falda ayı kafası görmek, aynı zamanda bir yandan da ailende her ne kadar sağlık problemi ile karşı karşıya gelen kimse olmasa bile son zamanlar içerisinde öyle biri ihtimal olmasıdır. Sağlık problemleri ile karşı karşıya gelmek zorunda kalınabilir. Ancak sağlık sorunları çabuk atlatılacak. Aile içerisinde ciddi bir dayanışma ve destek söz konusu olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde sizi ve ailenizi sürekli eleştiren ve pasif gören birileri olabilir. Sizi her konuda ikinci plana atıyor olabilirler. Hatta maddi yönden de bir hayli zarara uğramanız söz konusu olabilir. Akrabalar arası huzursuzluklar devam edebilir ve can sıkıcı hal alabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.