Kahve Falında Arkası Dönük Kadın Görmek

Kahve falında arkası dönük kadın görmek, bir kadının size dargın olması ve sizden de gönlünü almanızı beklediğine yorumlanır. Bu kadın eş dosttan biri olabilir ve istemeden de olsa kırmış olabilirsiniz. Onun gönlünü alarak mutlu edebilirsiniz ve eski ilişkinizi yeniden kazanabilirsiniz. Bir erkeğin falında çıkarsa, sevdiğiniz kadın size alınmış ve kırgın olabilir. Ona bir sürpriz yaparak gönlünü alabilirsiniz. Anneniz de sizden daha çok ilgi alaka bekliyor olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın bir arkadaşınızın kısa bir süre içinde başka bir şehre taşınması anlamına gelir. Bu kadın bir arkadaşınız olacaktır. Çok sevdiğiniz ve çok yakın olduğunuz bu kasının gidişi sizi oldukça üzebilir. Hatta farklı şehirlerde oturmaya başlayabilirsiniz ve özlemler artabilir. Yeni komşular kazanabilir ve yeni dostluklar da elde edebilirsiniz. Bekar erkekler için yakın zamanda yeni bir aşk karşınıza çıkabilir. Eski defterleri kapatabilir, yeni birini gönlünüze alabilirsiniz.

Falda arkası dönük kadın görmek, aynı zamanda iş hayatında yükseleceğinize, kariyer planlarınızda hızlı adımlar ile emin bir şekilde ilerleyeceğinize yorumlanır. Hatta çok kısa süre içerisinde çok daha iyi bir mertebeye gelmeniz olasıdır. Sağlığınız ile ilgili bir takım sorunlar yaşansa da kısa atlatılacak.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde bir kadın ile küslük yaşayabilirsiniz. Ya da bir süredir size dargın olabilir ve şu günlerde size bunu yansıtabilir. Kırgınlığını dile getirerek gönlünü almanızı bekleyebilir. Bu kadının gönlünü alarak bir barış dalı uzatmanız iyi olacaktır. Gönül kırgınlıkları yakında geride kalabilir, ancak çaba harcamanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.