Kahve Falında Kız Kulesi Görmek

Kahve falında kız kulesi görmek, çok büyük isteklerin gerçek olması demektir. Hatta imkansız gibi gelen bir hayaliniz de gerçek olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Bir anda dileklerinizin kabul olması da sizlerin mutluluğunu artırabilir. Şansınız yüksek olacak ve mucize gibi gelen olaylar karşısında şaşkın olabilirsiniz. Kendinizi gerçekten şanslı biri olarak hissedeceksiniz. Bunun yanı sıra bir süre kendi kabuğunuza çekilebilir, kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol her zaman olumlu anlamlar taşır. Genel olarak maddi kazancı yüksek olan işlere giriş yapabilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Çoğu fal yorumcusuna göre kız kulesi  mutluluğa, huzura, berekete işaret eder. Bunun yanı sıra aşka tabir edilmektedir. Kalbi boş olanların kalbi yeniden çarpabilir. Yüksek mevkiden bir kişi tarafından yardım eli uzatılabilir. Bu sayede kazancı bol olan işlere atılacak imzaya da yorumlanır. Geçmiş dönemlerde çekmiş olduğunuz sıkıntılar nihayet sonlanacaktır. Artık sizler de rahat bir nefes alacaksınız. Zorluklar karşısında güçlü kişiliğinizden taviz vermeyerek her türlü problemin üstesinden gelebileceksiniz. Herkes sizin ne kadar güçlü biri olduğunu görecektir.

Falda kız kulesi görmek, aynı zamanda maddi yönde olumlu gelişmeleri temsil etmektedir. Bu figür zorluklar karşısında mücadeleci olmak ve üstesinden kolaylıkla gelmek olarak da yorumlanır. Sabır ve umutla hayırlı zamanların geleceğine inanarak, hayattan daha çok keyif almanızı sağlayacaktır. Eğer fal sahibi bekarsa, güçlü ve kudretli bir eş olarak da yorumlanır. Özellikle hayatın her dalında elde edilmiş olan başarı ve yükseliş devam edecek. Devlet kuruluşlarında çalışan kişilerde mevki yükselmesi olabilir.

Kahve tabağında kız kulesi çıkması, çalışan biri olduğunuza ve bu yönünüzün de herkes tarafından sevildiğine yorumlanır. Hane içerisinde birileri sizi taklit de edebilir. Sizin gittiğiniz yoldan onlar da ilerlemek isteyebilirler. Örnek alınan biri olduğunuzu göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.