Kahve Falında Elinde Balık Olan Adam Görmek

Kahve falında  elinde balık olan adam görmek, büyük nasiplere erişmek ve birinden toplu para gelmesi demektir. Gelecek günler birine verdiğiniz borcunuz geri gelebilir. Ya da birinden toplu para alarak maddi yönden rahata erişebilirsiniz. Özellikle yaptığınız işlerde kazancınızın artması söz konusu olacaktır. Ya da hobilerinizden ek gelir elde etme olanağı sağlayabilirsiniz. Cebinize giren para bolluk ve bereket getirecek.

Falda çıkan bu sembol ayrıca size çok büyük bir kısmet getirecek olan kişiye işarettir. Eğer yalnızsanız, çok yakında  büyük ve güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir süredir yalnız olanlar için de neredeyse dört dörtlük olacak biriyle tanışmayı müjdeler. Bu kişile çok güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yıllardır hayallerindeki işi yapamayan ve bu konuda artık bir şansı kalmadığını düşünenler içinde güzel gelişmeler olabilir. Hatta hayallerindeki işin kendilerini bulması söz konusu olabilir. Bir hayli kısmetli ve şanslı zamanlar sizleri bekliyor.

Falda elinde balık olan adam görmek, aynı zamanda sizin talebiniz olmadan terfi etmenizi sağlayacak olanaklarla karşılaşmak demektir. Ayrıca akıllı birisiniz ve çalışma hayatında bir hayli dikkat çekeceksiniz. Yıllardır aynı pozisyonda, aynı ücretle en iyi hizmeti verenler ödüllendirilebilir. En sonunda profesyonel olduğunuz anlaşılacak ve mevki yükselmesi olacak. Evliyseniz, çocuklarınız için oldukça iyi iş teklifleri alabilir ve hayırlı kısmetleri olabilir. Ailenize huzur ve mutluluk getirecek haberler alabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, şansın açılması ve bolluk bereket demektir. Hane içerisinde bolluk artacak. Ailenizde geçim sıkıntısı sona ererek, kısmetleriniz çoğalabilir. Bir bekar kızın falında çıkarsa, evlilik demektir. Zengin biri ile dünya evine girebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.