Kahve Falında Fötr Şapka Görmek

Kahve falında fötr şapka görmek, bir süredir aklınızı kurcalayan konular yüzünden endişeli olmanız anlamına gelir. Bu sembol genellikle kafa karışıklığı ile yorumlanır. Eğitim ya da iş ile ilgili bazı konularda kararsızlığa düşebilirsiniz. Ya da iki seçenek arasında kalınacağını ve kararsızlık yaşamayı da ifade etmektedir. Bazı özel durumlarda ise kafa karıştıran iş arkadaşına dikkat çeker. Bu çalışa arkadaşının kafa karıştırma sebebi de tamamen sizin hata yapmanızı sağlamaktır. Bu nedenle çok temkinli olmanızda yarar vardır.

Falda çıkan bu sembol, iş hayatında başkaları ile ilişkinizde sakin kalmanızı ve temkinli olmanızı da simgeler. Genellikle fal sahibi bayansa, çalışma hayatında bir insanın sizi zor durumda bırakması demektir. Bilindiği gibi kadınlar kendilerine söylenen her şeyden çok fazla etkilenirler. Eğer fal sahibi erkekse, bu sembolün anlamı geleceği hakkında vereceği kararlardan endişe duyuyor olmasıdır. Bu sebeple başkalarından fikir almak isteyebilirsiniz.

Eğer fötr şapka fincanın dip kısmında çıkarsa, bu sefer meslek seçiminize çok dikkat etmeniz gerektiğini vurgular. Bu konuda yapacağınız en ufak bir hata bile istikbalinizi tehlikeye sokabilir. Geleceğiniz için atacağınız her adımda tüm detaylara dikkat etmeye, aceleci olmamaya ve güven veren insanlarla çalışmaya özen gösterin.

Falda fötr şapka görmek, aynı zamanda sosyal çevreniz ve başka insanlarla olan iletişiminiz hakkında da bilgiler vermektedir. Fincanda ters şekilde şapka çıkarsa, bu sizin ters mizaçlı bir insan olduğunuzu gösterir. Şakadan anlamayarak ve ciddi oluşunuzla bazen etrafınızdaki insanları korkuttuğunuzu simgeler. Sizden çekindikleri için de etkili bir şekilde iletişime geçmekten korkuyor olabilir.

Kahve tabağında fötr şapka çıkması, hane içerisinde bazı akrabalar ile aranızda soğuk rüzgarlar esmesi demektir. Eğer bu sembol düz ve büyük bir şekilde çıkmış ise sizinle sohbet edip vakit geçirmekten keyif alan kişilerin sayısının çokluğuna dikkat çeker. Aslında buda sizin her ortama ayak uydurabilen neşeli bir karaktere sahip olduğunuza işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.