Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

Kahve falında dağ keçisi görmek, birinin hem siz hem de başkaları hakkında sürekli gıybet yapmasından yılmak demektir. Bu kişinin  dedikodusundan bıktığınız için  ağzını kapatmak için yapacağınız girişimlerin de habercisidir. Sizden beklemediği tepkiler verebilirsiniz. Artık canınıza tak edebilir. Hatta kötü sözler ile karşılaştığı zaman ne yapacağını şaşırarak suçu başka insanların üzerine yıkmaya çalışabilir. Ancak onun oyununa asla gelmeyeceksiniz. Her ne kadar bu kişi uyanık olsa da siz de onu tanımış olmanızla hataya düşmeniz düşük olasılıktır.

Falda çıkan bu sembol düşmana karşı galip gelmek demektir. Hatta suçu üzerine atmaya çalıştığı insanlarla yüzleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu dedikoduların ne kadar asılsız olduğunu ispat edebilirsiniz. Hem bu arada millet o insanın ne kadar tehlikeli biri olduğunu da anlamış olur ve foyası ortaya çıkar. İtibarı iyice zedelendiği için bir süre ortalarda görünmemesine aldanmayın. Çünkü eskisinden daha beter bir halde geri dönecektir. Yine de artık çevresindeki insanlar kimin ne olacağını öğrenmiş olduğu için söyledikleri çok etkili olamayacaktır.

Falda dağ keçisi görmek, yakın zamanda yeni başlangıçlar yapmak olarak da yorumlanır. İş konusunda artık daha cesaretli davranabilirsiniz. Bunun yanı sıra size sadece para kazandıracağını düşündüğünüz bir işe atılmanıza dalalettir. Bu yeni başlayacağınız iş ilk önceleri maddi yönden sizi biraz zorlayabilir. Ancak ümitsizliğe düşerek sakın pes etmeyin. Çünkü zor gibi görünen ama çok zevkli olan işiniz olacak. Size sadece para değil, altın değerinde dostluklar da kazandıracaktır.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, iyi dostluklar biriktirdiğinizi gösterir. Başınız her sıkıştığında yardımınıza koşan insanların olduğunu görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek ve destek olacaktır. Manevi bağlarınızı güçlendirecek bazı akraba toplantıları olabilir. Bunun yanı sıra falda iki yavru keçi görmek, hayırlı evlat olarak yorumlanmaktadır. Aileniz sizinle gurur duyacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.