Kahve Falında Güneş Tutulması Görmek

Kahve falında güneş tutulması görmek, bazı gerçeklerin gün yüzüne çıkması için artık karalı olmanız anlamına gelir. Bazı insanların tavırları ve arkanızdan çevirdikleri yalanlar artık canınıza tak edebilir. Bu sebeple uzun süredir peşinde olan bir insanın oyunlarını ortaya çıkarmak için kararlı olabilirsiniz. Bu iki yüzlü ve fesat kişi fal sahibi hakkında olur olmaz şeyler söyleyerek millete karşı kötülüyor olabilir. Hatta onu her ortamda rezil etmeye çalışması da ayrı bir sorundur. Ancak bu kişi sonunda kazdığı kuyuya kendisi düşecektir. Kısa zamanda herkes durumu fark edecektir. Fakat bu sizi gayretlerinizle olacak.

Falda çıkan bu sembol düşmanlarınızın sizden uzak durması ve artık zarar verememesi anlamına da gelir. Hatta çevrenizdeki kötü niyetli kişinin ağzını tıkayacaktır. Böylelikle fal sahibi de kötü günde kimin yanında olup olmadığını görecektir. Etrafındaki gerçek dostlarını sahte olanlardan ayırma imkanınız olacak ve sahte kişilerden uzaklaşacaksınız. İlerleyen dönemlerde yaşadıklarını kendisine ışık olarak kullanmayı bilirse, böylelikle hayatı çok daha güzel gelişmelerle dolacaktır.

Falda güneş tutulması görmek, aynı zamanda hayırlı bir olay vesilesi ile eski dargınlıkların üstünün kapanmasına yorumlanır. Geçmişte küstüğünüz bir insan ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Her ne kadar kırgın insanlar bir araya gelerek konuşmaya başlasalar da kırgınlıklar zor atlatılır. Barışsanız da kırılan kalplerin onarılması için karşılıklı konuşulması gereken bazı önemli konular olabilir. Ortam bozulmasın ve tartışma çıkmasın diye alttan alabilirsiniz. Böylece olgun davranan kişilerden birisi de fal sahibi olacaktır.

Ruya tabir

Kahve tabağında bu sembol, hane içerisinde erdemli davranışlar sergilemesi herkesin takdirini toplamak demektir.  Ancak falına bakılan kişi özellikle yeni barıştığı akrabalarına karşı kendi içerisinde bir çelişkiye de düşebilir. Sular durulup yaşananlar eski hırsı ile kalmadığı için tartışma çıkarmak istemiyorsunuz. Fakat birtakım konularda hesap sorma isteğini bastırmanız zor olacaktır.  Fal sahibi bu iştahını uygun bir zamana saklayarak çok akıllıca bir harekette bulunmuş olacaktır. Aynı zamanda fincandaki ay tutulması da bekar olan kişiler için tez zamanda evlilik habercisi olarak yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.