Kahve Falında Bezelye Görmek

Kahve falında bezelye görmek, bir süredir karamsar olabilirsin. Ancak yakın zamanda hayallerin ardın peşe gerçek olabilir. Hatta senin istediğin her şeyin son zamanlar içerisinde peş peşe olacak halde teker teker gelmesi demektir. Hayatın boyunca her ne olursa olsun daha çok sabır etmeyi öğrenerek, bekleyiş içinde de olabilirsin. Bazı şeylerin gerçekten senin için hayırlı olan vaktinde olmasını istiyor olabilirsin. Özellikle bunu tercih ediyor olmandan dolayı en sonunda senin de mutlu olacağın günler çok yakın demektir. Hayallerin gerçekleşmek üzere olduğuna da işaret eder.

Kahve falında bezelye tanesi görmek, ayrılıkların üzerinden yeniden bir araya gelmek ve hatanızı anlamanız olarak da yorumlanır. Küçük bahanelerle hayatınızdan çıkardığınız insanları yeniden hayatınıza sokmanız olasıdır. Ayrıca eski sevgilin her ne kadar seni bir hayli üzerek gitmiş olsa da pişman olabilir. Eski sevgilin o kadar pişman olmuş bir şekilde geri gelecek ki şaşıracaksın. Ancak sen onun bu halini görünce haline dayanamayıp ve anında kabul etmek isteyebilirsin. Bu yine aynı hataları yapmasına neden olabilir.

Eğer eski sevgilini hemen affedersen pişman olman olasıdır. Çünkü hala deliler gibi seviyor olsan bile onun bu halini görerek her ne kadar oldukça pişman olduğunu görmüş olsan da ona kızgınlığın ve gururun daha ağır basması da olasıdır. Hatta en son olarak da asla onu kabul de edemeyeceğini anlayabilirsin. Affetmek çok zor olabilir.

Falda bezelye görmek, herkesin size hayran olması, insanlar üzerinde etki bırakmanız şeklinde de yorumlanır. Hatta insanlar arasında en büyük ve en gösterişli olarak direk gözler önüne gelecek birisi olduğuna işarettir. Sn o kadar gözde ve beğenilen birisin ki bunun kıymetini bilmelisin. Ayrıca sen de artık bu durumun ne kadar güzel bir şey olduğunu fark etmelisin. Çevrende seni seven insanlar ile daha çok vakit geçirmeyi tercih etmen iyi olabilir. Unutmayın ki, her son beraberinde yeni olan başlangıçları da getirir ve yeniden umutlar yeşerir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.