Kahve Falında Balon Balığı Görmek

Kahve falında balon balığı görmek, bir takım olayların keyfinizi kaçıracağına ve çok sıkılacağınıza yorumlanır. Başkaları ile dertleşemediğiniz şeyler yüzünden canınız bir hayli sıkkın olabilir. Sırf bu sebeple de sürekli uykusuzluk çekebilir ve endişeli olabilirsiniz. Başkalarına anlatamadığınız dertleriniz yüzünden bir süre daha zor günler atlatabilirsiniz. Ya da bir türlü hatasını yüzüne vuramadığınız kişiler yüzünden de stres yaşamanız olasıdır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca dedikodu ve gıybet yapan kişilere de işaret eder. İş ya da eğitim hayatında başarılarınızı ve güzel anlarınızı kıskanan birileri olabilir. Hatta bazı kişiler tarafından hakkınızda olumsuz ve yalan yanlış haberler yayılıyor olabilir. Buna aldırış etmemeye gayret etmelisiniz. Asla arkanızdan konuşan insanların seviyesine düşmemeye özen gösterin. Hakkınızda sizi üzecek bir takım konuşmaların yapıldığını duysanız, da sakinliğinizi koruyun. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bir takım iftiralara maruz kalabilirsiniz. Fakat sizi seven ve de güvenen insanlar sayesinde bu iftiralardan kurtulacaksınız. Dostlarınızın desteği ile feraha ereceksiniz. Hakkınızda yapılan dedikodular bunu yapanlara misli ile geri dönecektir. Bu sebeple sabırlı ve sakin halinizi korumanızda fayda vardır.

Falda balon balığı görmek, aynı zamanda hak ettiğinden daha fazla değer gören insanlar yüzünden sizin hakkınızın çiğnenmesi demektir. Bu kişiler sebebi ile iş ya da eğitim hayatında hakkınız yenilebilir. Hak ettiğiniz yere ulaşmak daha da zorlaşabilir. Size kendisini çok başarılıymış gibi bahsedilen kişiler de aslında öyle olmayabilir. bu sembol ayrıca başarısızlıklarını ustaca gizleyen bir arkadaşa, eş, sevgiliye yorumlanır. Kendini olduğundan daha zirvede gören insanlarla muhatap olarak asıl yüzlerini görebilirsiniz. Sizin hak ettiğiniz pozisyonlarda olmanız gerekirken, tam tersi olması yüzünden her geçen gün daha gergin olabilirsiniz. İş hayatında tartışmalardan uzak durmaya ve ego savaşlarından kaçmaya çalışın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hanede hakkınızda bazı şeylerin çok abartılması olarak yorumlanır. Sizinle ilgili bazı şeyler üzerine daha fazla söz katılarak abartılı bir şekilde anlatılıyor olabilir. Bu sebeple herkese her şeyi söylemek yerine, daha dikkatli olmanızda fayda vardır. Fesat kişiler laflarınızı başka yöne çekebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.